Tragiczna wiadomość. Maciej Kurzajewski w żałobie, nie żyje najbliższa osoba dla dziennikarza

Tragiczna wiadomość. Maciej Kurzajewski w żałobie, nie żyje najbliższa osoba dla dziennikarza Źródło: youtube/plejada/

Maciej Kurzajewski przechodzi teraz niewyobrażalnie trudne chwile. Dziennikarz stracił właśnie najbliższą dla siebie osobę. 46-latek zdecydował się zamieścić w sieci bardzo wzruszający wpis na ten temat.

Maciej Kurzajewski zaledwie dzień temu pożegnał się z kimś, kto towarzyszył mu przez całe życie. To ogromna strata, z którą zapewne ciężko jest się dziennikarzowi pogodzić. W tych trudnych chwilach Kurzajewski znalazł chwilę, by wyznać swoim obserwatorom, co właśnie stało się w jego życiu. Słowa, jakie zamieścił w sieci, chwytają za serce.  

Wielka strata w życiu dziennikarza 

Kilkanaście godzin temu na swoim Facebooku, Maciej Kurzajewski poinformował, że zmarł jego ojciec. 46-latek nie tylko podał powód śmierci najbliższej osoby, ale również zamieścił szczegółowe informacje dotyczące pogrzebu.  

- Dziś rano, po długiej, ciężkiej i wyczerpującej siły witalne chorobie, w wieku 75 lat odszedł mój Tata Czesław Kazimierz Kurzajewski. Msza żałobna odbędzie się w Parafii Świętego Hieronima Stara Miłosna w poniedziałek 13.05.2019 o godzinie 15:00. Dziękuję za wsparcie w chorobie i proszę o modlitwę. Spoczywaj w pokoju Tato - czytamy na portalu społecznościowym. 

Ciężko jest sobie wyobrazić, przez co właśnie przechodzi dziennikarz, który od zawsze odznaczał się niesamowitym poczuciem humoru. Na całe szczęście, Kurzajewski może liczyć na wsparcie ze strony innych. 

Maciej Kurzajewski nie jest sam 

Żona dziennikarza również postanowiła zamieścić krótki wpis w sieci, odnosząc się do tragicznej sytuacji. Kobieta swoimi słowami opisała, jak dobre relacje miała z teściem, co sprawia, że jeszcze trudniej jest jej pogodzić się z jego śmiercią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Umarła moja przyjaciółka Maria Rakowska, odszedł mój Tata, dzisiaj zmarł mój TEŚĆ Czesław Kurzajewski. Zawsze mnie wspierał i wierzył we mnie. Kibicował przy doktoracie, pytał kiedy byłam smutna, śmiał się z moich wygłupów i kochał szalenie Franka i Julka. TO BYŁ WSPANIAŁY, MĄDRY MĘŻCZYZNA. Trudno pogodzić się z tym, że los tak szybko zabiera radość i szczęście, ludzi i relacje. Do tego te cholerne operacje!!! Ile jeszcze uniesie moje serce i dusza? Ostatni czas jest taki trudny, taki trudny... TRUDNY - napisała Paulina Smaszcz-Kurzajewska. 

W komentarzach zarówno pod jednym, jak i drugim wpisem pojawiło się całe mnóstwo kondolencji i ciepłych słów ze strony internautów, którzy chcieli jakoś wesprzeć małżeństwo w tych trudnych chwilach.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  2. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News