Była kandydatka SLD na prezydenta, później z kolei prezenterka popierająca prawicowe poglądy, zelektryzowała sieć swoim najnowszym wpisem na temat rzucania kamieniami i imigrantów.  

Magdalena Ogórek postanowiła pochwalić się zdjęciami z podróży po Europie. Opublikowała fotografie z mostu szpiegów, czyli przeprawy Glienicke łączącej Berlin i Poczdam – gdzie w czasie Zimnej Wojny dokonywano wymiany szpiegów pomiędzy ZSRR i USA.

Jednak największą popularnością cieszy się wpis na Twitterze, w którym podkreśla wszechmocną rolę Boga i Beaty Szydło. Drżąc o swoje życie, jednocześnie pamiętała co zawdzięcza polskiemu rządowi. Wielu internautów uznało to za żenujące podlizywanie się.

 – Całą trasę (…) dziękowałam Bogu i Beacie Szydło, że nikt nam nie rzuca kamieniami w samochód – napisała z niebezpiecznego, francuskiego Calais.

Oczywiście jest to również bezpośrednie nawiązanie do polityki, którą prowadzi rząd Beaty Szydło. Strategia ta bowiem konsekwentnie sprzeciwia się przyjęciu uchodźców do kraju. Jak się okaz

Internauci okazali się bezwzględni. Pod postem zaczęli umieszczać informacje o wszelkiego rodzaju wypadkach z udziałem polskich kierowców. To, że nadal w Polsce nie przyjęliśmy imigrantów, nie chroni nas przed tym, że może stać się coś złego. Internauci przypomnieli o m.in. obrzuceniu kamieniami kierowcy samochodu, bo ” za głośno słuchał muzyki”, czy strzelaniny w Sosnowcu.

Źródło: www.twitter.com/ogorekmagda

 

...

Zobacz również