m jak miłość
fot.youtube.com/tvp
Mateusz Wysokiński - 24 Grudnia 2018

M jak miłość zniknęło z anteny. Fani serialu załamani

M jak Miłość zniknie z anteny? Taka informacja obiegła dzisiaj wszystkie portale plotkarskie, które zaciekawione są, czemu w dniu 24 grudnia i 25 grudnia nie zobaczymy lubianych bohaterów sztandarowej produkcji TVP. Stacja wydała specjalny komunikat, który wyjaśnia, czym jest spowodowany brak emisji wyczekiwanych odcinków.

M jak Miłość to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali w historii polskiej telewizji. Przez ponad 18 lat istnienia opera mydlana zbudowała sobie rzeszę fanów, którzy zawsze z wielkimi emocjami śledzą losy uwielbianych bohaterów. Okazuje się, że już do końca tego roku nie zostanie wyemitowany żaden z epizodów kochanej serii. Czy fani sztandarowego serialu TVP mają się czego obawiać?

M jak Miłość znika z anteny. Czy na stałe?

Wielu Polaków przeglądających telegazety na nadchodzący tydzień mogło być zszokowanych faktem, że nie ujrzymy w tym tygodniu na antenie TVP ani jednego odcinka serialu. Głosy zrozpaczonych fanów dotarły do włodarzy telewizji publicznej, którzy postanowili wytłumaczyć się z nieobecności serii na ekranach. Okazuje się, że najbardziej winny jest temu kalendarz świąt i sylwestra. Jak wiemy, emisja każdego kolejnego epizodu serialu ma miejsce w poniedziałki i wtorki. Tegoroczne święta wraz z sylwestrem wypadają właśnie w te dwa dni, przez co telewizja publiczna musi dostosować się do panujących warunków. Włodarze stacji przyznają, że ten ruch wyjdzie każdemu na zdrowie, ponieważ osoby zazwyczaj skupione przed telewizorami będą miały czas, aby zająć się swoją rodziną w trakcie świąt, bądź brać udział w zabawie sylwestrowej. Dzięki temu ruchowi serial wróci w momencie, w którym fani będą mieli czas na spokojne usiąść przed telewizorem bez narzekania, że uciekły im epizody M jak Miłość, których nie byli w stanie zobaczyć w trakcie świąt.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej

Kiedy M jak Miłość powróci do telewizji?

Datą, która powinna znaleźć się w kalendarzu każdego fana produkcji, jest 7 stycznia 2019. Wtedy to punktualnie, o tej samej godzinie wróci ukochana przez telewidzów opera mydlana. Jeszcze nie wiemy, co zdarzy się w najnowszym odcinku seriali, ale osoby zaangażowane w tworzenie go przekonują, że emocji nie zabraknie. Pomimo pomówień o zakończeniu produkcji miłośnicy mogą odetchnąć z wielką ulgą i przygotować się do obchodów świąt.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski ma koszmarne informacje dla Polaków na 2019 r. Oby to się NIGDY nie spełniło
  2. Słowa córeczki zmarłego górnika łamią serce. Julcia jest pod opieką specjalistów
  3. Co na to Agata Duda?! Prezydent opowiedział o swoich byłych dziewczynach
  4. Wojewódzki pierwszy raz opowiedział o śmierci matki. Tragedia
  5. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News