Widzów "M jak miłość" czeka poważny wstrząs. Kolejna przerażająca śmierć w serialu?

Widzów "M jak miłość" czeka poważny wstrząs. Kolejna przerażająca śmierć w serialu? Źródło: youtube.com/magic nyc

M jak Miłość zadziwi swoich widzów. Popularny serial TVP powróci po świętach z iście przerażającym odcinkiem. W trakcie najnowszego epizodu serii, jeden z jej bohaterów będzie miał przystawiony do głowy pistolet, a widmo zabójstwa zacznie unosić się nad całą Grabiną. Tak wstrząsającego wątku nikt nie mógł się spodziewać.

M jak Miłość wielokrotnie szokowało i prezentowało dramatyczne wątki, których fani serialu nie zapomną nigdy. W najnowszym, poświątecznym odcinku serialu dojdzie do nieprawdopodobnego obrotu spraw, który będzie trzymał w napięciu wszystkich widzów opery mydlanej.

M jak Miłość ze wstrząsającym odcinkiem serialu

W spokojnej z pozoru Grabinie dojdzie do nieprzewidzianych okoliczności, które zakłócą spokój mieszkańców miejscowości. Pedofil Stadnicki weźmie się za realizację swojego mrocznego planu uprowadzenia córki Artura i Marysi - Basi, aby wykorzystywać ją w celach seksualnych. Mężczyzna, który od miesięcy flirtował z dzieckiem za pomocą internetu, wcielając się w postać rówieśnika dziewczynki, będzie bardzo bliski, aby odjechać w siną dal samochodem, w którym uwięziona będzie jego ofiara.

Stałoby się tak, gdyby nie szybka reakcja Artura, który dowie się prawdy o Stadnickim. Mąż Marysi dogoni pakującego się do wyprawy zboczeńca i dojdzie do sytuacji, w której będzie blisko rzeczywistego rozlewu krwi.

- Gdzie ona jest?! - zapyta Artur

- Nie zrobiłem niczego złego, przysięgam! Ja... chcę tylko spokojnie stąd wyjechać! Z drogi! I dawaj kluczyki! - powie Studnicki i wyciągnie broń

Szamotanina doprowadzi do rozlewu krwi?

Artur, widząc broń w ręku przeciwnika, użyje swoich zdolności samoobrony i wytrąci mu ją z rąk. Zdenerwowany ojciec Basi weźmie pistolet i przystawi go do czoła porywaczowi, który zostanie całkowicie obezwładniony. Grana przez Małgorzatę Pieńkowską Marysia poprosi, aby jej mąż nie dał porwać się emocjom i nie zdecydował na morderstwo, które mogłoby go skazać na długie lata więzienia.

- Nie! On nie jest tego wart!… Jeśli mnie kochasz... nie rób tego! - zacznie błagać kobieta.

Nie da się ukryć, że serial wraca po świętach z prawdziwie emocjonalnym odcinkiem, który wstrząśnie widzami i dostarczy im wielkich emocji. Czy Artur zostanie odpowiedzialny za zabójstwo porywacza swojej córki? A może to żona przekona go, aby nie zabijał niedoszłego gwałciciela dziecka? Te wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane w trakcie emisji najnowszego epizodu M jak Miłość.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Antek Królikowski pokazał dziewczynę! Kim jest piękna Kasia?
  2. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  3. Mąż Kory dopiero teraz zdecydował się ujawnić porażające kulisy jej walki z rakiem. Gdyby nie to, żyłaby o wiele krócej, metoda nie spodoba się wielu
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News