Wstrząsające słowa o gwieździe "M jak miłość". "To potwór"

Wstrząsające słowa o gwieździe "M jak miłość". "To potwór" Źródło: materiały prasowe M jak miłość TVP

"M jak miłość" w ostatnim czasie zostało wplątane w aferę, która wstrząsnęła polskim show-biznesem. Wszystko rozpoczęło się od wywiadu gwiazdy tej produkcji. Takich słów nikt się nie spodziewał.

"M jak miłość" od wielu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Wiele gwiazd zaangażowanych jest w tę produkcję, co przekłada się na pokaźną i wierną widownię. Jednak w ostatnim czasie jedna z aktorek wyznała coś, czego nikt się nie spodziewał. Mowa oczywiście o Weronice Rosati, która przyznała, że jej były partner znęcał się nad nią zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Wywiad z aktorką wywołał nie mały szum oraz odzew ze, w którym Rosati jest bardzo mocno atakowana.

Skandaliczne słowa o gwiździe serialu "M jak miłość"

Weronika Rosati otrzymała masę wsparcia, ale również padła ofiarą okrutnych ataków. Ostatnio poprzez prywatną wiadomość odezwała się do niej Joanna Sarapata, która delikatnie mówiąc, nie darzy aktorki specjalną sympatią. Rosati nie mogła tak tego pozostawić i postanowiła odpowiedzieć na zarzuty Sarapaty. Warto również wspomnieć, że malarka jest bardzo dobrą znajomą byłego partnera Rosati.

Joanna Sarapata utrzymuje, że Rosati była od samego początku na utrzymaniu Roberta Śmigielskiego, który miał płacić zarówno za jej pobyt w LA, jak i poród w USA. Dodatkowo nazywa aktorkę potworem, który niszczy mężczyzn. Natomiast samego Śmigielskiego przedstawia niczym ideał człowieka.

 - To jest potwór z tym, co robi. Zniszczy każdego faceta dla kasy lub sławy. To zrobiła z Żuławskim, Adamczykiem. Pisze, że jest samotna, a żyje w związku od kilku miesięcy - napisała Joanna Sarapata.

Weronika nie mogła takiego oczerniania pozostawić bez odzewu i dlatego na swoim profilu instagramowym zamieściła długi wpis, w którym odbija wszelkie ataki malarki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Pani Joanno w głowie mi się nie mieści ze kobieta o kobiecie i tym bardziej której nie zna pisze w takim sposób jak pani pisze o mnie do ludzi. Jest mi wstyd ze kobieta wyraża się w taki sposób o innej kobiecie, przez takie osoby jak pani kobiety które są ofiarami przemocy milczą bo boja się być posadzone dokładnie o to co każdy oprawca i jego otoczenie zmyśla by się wybielić i odwrócić uwagę od sedna sprawy czyli przemocy. Zgodnie z przewidzeniami widzę ze strategia drugiej strony jest zrobić ze mnie mściwa, pazerna szmatę. Schemat. Klasyk. Banał - napisała aktorka.

M jak miłość fot. instagram.com

M jak miłość fot. instagram.com

M jak miłość fot. instagram.com

M jak miłość fot. instagram.com

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

 

źródło: Party

Następny artykuł