Dramat. Magda z M jak Miłość walczy o życie

Dramat. Magda z M jak Miłość walczy o życie Źródło: TVP

"M jak miłość" przyszykowało prawdziwą fabularną bombę dla swoich fanów. Jedna z najbardziej lubianych bohaterek, obecna w serialu od samego początku niespodziewanie musiała zostać hospitalizowana. Dramat, który się rozgrywa ma dwa oblicza.

"M jak miłość" przez wiele lat niemal nieustannej emisji zdążyło wypracować sobie pozycję najchętniej oglądanego przez widzów serialu. To również w dużej mierze dzięki tej produkcji TVP osiąga tak ogromne wyniki oglądalności. Serial nieuchronnie zbliża się do jubileuszowego odcinka, numer 1500, a już teraz twórcy zapewniają prawdziwe zawirowania fabularne.

Widzowie z pewnością wstrzymali oddech na wieść o tym, że ich ulubiona postać trafiła do szpitala w stanie bardzo ciężkim, wręcz krytycznym, gdzie przez pewien czas walczyła o życie. Wszyscy zamarli w oczekiwaniu na to, jak potoczą się dalsze losy jednej z głównych postaci.

"M jak miłość": dramat uwielbianej postaci

Magdalena Marszałek, grana przez Annę Muchę znalazła się w tragicznej sytuacji. Jej stan sprawił, że wiele osób bliskich jej sercu wręcz musiało odwiedzić Magdę w szpitalu. Pomimo faktu, że widzowie przez pewien czas wstrzymali oddechy, nie będąc pewnymi przyszłości swojej ulubionej postaci, pojawiła się informacja, że Magda przeżyje i wkrótce wróci do zdrowia. Jednakże najbardziej zaangażowani fani odkryli coś, co sprawia, że twórcy serialu zostali postawieni w trudnej sytuacji.

Prawdopodobnie niewiele osób już pamięta, że Magda była swojego czasu w związku z Olkiem Chodakowskim. Jeszcze bardziej zapomnianym faktem jest to, że para adoptowała syna... którego w serialu praktycznie nie widać. Widzowie zastanawiają się, dlaczego tak się dzieje. Zdaniem wielu jest to najzwyklejsza w świecie pomyłka twórców, jednak inni z kolei sądzą, iż to celowy zabieg, a losy syna Magdy dzieją się obecnie poza kamerą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uwaga została na to zwrócona właśnie w momencie, gdy Magda trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Wiadomość ta rozniosła się błyskawicznie, a do szpitala przybyło wiele osób, pragnących odwiedzić bliską sobie osobę. Jednak wśród nich nie było Maćka, jej adoptowanego syna. Mimo wszystko jest jeszcze szansa, by ta sytuacja została doprecyzowana, chociaż większość fanów jest zdania, że i tak na obecnym poziomie fabularnym ta postać nie jest bardzo istotna i pomyłkę twórców można puścić w niepamięć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Choroba sprawiła, że Marian Opania schudł 13 kg. Jak się dziś czuje?
  3. TVN właśnie podał porażające oświadczenie papieża Franciszka po zamachach na Sri Lance!
  4. Polsat podał druzgocące informacje. Świąteczna tragedia w Polsce, 4 osoby spłonęły żywcem
  5. Wielkanocny dramat żony Pawła Adamowicza. Łzy same napływają do oczu
  6. Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News