Została jej już tylko modlitwa. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" w tragicznym stanie

Została jej już tylko modlitwa. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" w tragicznym stanie Źródło: .

M jak Miłość znów zaskoczy swoich widzów. Tym razem jedna z uwielbianych bohaterek znajdzie się w tragicznym położeniu. Pozostała jej jedynie modlitwa. Widzowie w napięciu czekają na rozwój wydarzeń.

M jak Miłość znów zaskakuje swoich fanów. Widzów popularnego serialu TVP czeka bardzo przykra niespodzianka. Jedną z uwielbianych bohaterek czekają poważne problemy zdrowotne. To już kolejne doniesienia na temat dramatycznego zwrotu akcji w popularnej telenoweli. W najbliższym czasie nie zabraknie emocji.

Barbara Mostowiak, w której postać wciela się wybitna aktorka Teresa Lipowska, ma ostatnio poważne kłopoty. Nestorka rodziny Mostowiaków od wielu lat cierpi z powodu nieobecności swojej najmłodszej córki. Małgosia, którą od początku produkcji grała Joanna Koroniewska, wyemigrowała do USA i przyłączyła się do sekty. Następnie przez długi czas przebywała w szpitalu psychiatrycznym. Dla starszej matki każda informacja o córce wiązała się z ogromnym bólem.

Uwielbiana bohaterka serialu M jak Miłość ma poważne kłopoty zdrowotne. Powód łamie serce

Barbara Mostowiak bardzo chciała odwiedzić swoją córkę w USA. Jednak stan zdrowia i podeszły wiek uwielbianej bohaterki M jak Miłość nie pozwalają jej na tak długą i wyczerpującą podróż. W jej imieniu Małgosię mieli odwiedzić najstarsza córka Marysia i jej mąż Artur. Jednak sytuacja bardzo się skomplikowała. 

Pewnego dnia Mostowiakowie otrzymają telefon ze Stanów. Lekarze poinformują, że Małgosia wypisała się ze szpitala na własne żądanie i zabroniła przekazywania jakichkolwiek informacji na swój temat. Zastrzegła również, że nie chce mieć kontaktu ze swoją rodziną. Dla matki będzie to ogromny cios. Schorowane serce Barbary z ogromnym bólem przyjmie kolejne informacje o córce. Seniorka nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego najmłodsza córka nie chce jej znać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pozostała tylko modlitwa. Z Barbarą jest naprawdę źle

Najnowsze wieści o Małgosi bardzo negatywnie odbiją się na zdrowiu Barbary. Seniorka od dawna ma liczne problemy zdrowotne, jednak teraz przybrały one na sile. Jej najstarsza córka Maria od razu to zauważy i zacznie niepokoić się o stan matki. Barbara wciąż myśli o Małgosi i jest załamana sytuacją. Pomóc może już tylko modlitwa.

- Tak bardzo chciałabym ją jeszcze przytulić... I powiedzieć jej, że niezależnie od tego gdzie jest, co robi, jak się czuje bardzo ją kocham i bardzo mi jej brak... - wyzna zrozpaczona seniorka w jednym z nadchodzących odcinków serialu M jak Miłość

Fani popularnej telenoweli mają podstawy, aby martwić się o stan zdrowia uwielbianej bohaterki. Problemy z córką bardzo negatywnie wpłyną na jej zdrowie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA! 
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News