Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia

Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia Źródło: Facebook/M jak Miłość TVP2

"M jak Miłość" znów zaskoczy swoich widzów. Niespodziewany zwrot akcji może doprowadzić do śmierci jednej z ulubionych bohaterek. Fani serialu TVP są przerażeni pojawiającymi się na ten temat doniesieniami.

"M jak Miłość" wciąż trzyma widzów w napięciu. Ostatnie odcinki serialu TVP wręcz obfitują w dramatyczne wydarzenia. Ostatnio ofiarą brutalnego zabójstwa padł młody policjant, a już wkrótce może dojść do kolejnej tragedii. W śmiertelnym zagrożeniu znajdzie się jedna z uwielbianych bohaterek.

Iza, w której postać wciela się Adriana Kalska przez wiele miesięcy próbowała uwolnić się od psychopatycznego męża Artura, w którego roli występuje Tomasz Ciachorowski. Kobieta cudem uniknęła śmierci, a jej mąż trafił do zamkniętego szpitala psychiatrycznego o zaostrzonym rygorze. Iza znalazła spokój u boku Marcina Chodakowskiego - w tej roli Mikołaj Roznerski - jednak sielanka nie trwała zbyt długo. Były mąż ciągle próbuje nawiązać z nią kontakt i wysyła jej wiadomości z pogróżkami.

Uwielbiana bohaterka "M jak Miłość" w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Były mąż będzie próbował dorwać Izę

Śmierć wujka Artura będzie doskonałą okazją, aby mężczyzna opuścił mury zakładu i wyszedł na upragnioną przepustkę. Pogrzeb kuzyna będzie jedynie pretekstem, aby odnaleźć Izę i zemścić się na niej za to, że od niego uciekła. Artur Skalski już nie raz udowodnił, że jest zdolny do wszystkiego i może dopuścić się zabójstwa Izy.

Psychopatyczny i zazdrosny mężczyzna już raz próbował zabić swoją ukochaną, jednak jego plany się nie powiodły. Istnieje duża szansa, że tym razem będzie chciał doprowadzić swój plan do skutku i wykorzystać okoliczności. Tym razem lekarze wydadzą zgodę na jego przepustkę i Artur będzie miał kolejną możliwość, aby zrealizować swoje mordercze zamiary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Iza będzie umierała w męczarniach? Artur Skalski jest zdolny do wszystkiego

Sprawa ciągłego nękania Izy przez Artura została już zgłoszona na policję. Jednak widzowie serialu "M jak Miłość" doskonale wiedzą, że mężczyzna potrafi użyć podstępu, aby osiągnąć swój cel. Przed zamiarami psychopaty będzie ostrzegała Izę krewna Artura:

- Artur naprawdę cię kocha, ale jeśli znów go odrzucisz, to cię zabije. Uważaj, moje dziecko, bo on nigdy nie odpuści - będzie ostrzegała przerażoną kobietę ciotka Artura. 

Mężczyzna jest nie tylko przebiegły, ale również bezwzględny. Jeśli zdecyduje się zabić Izę, będzie to bardzo brutalne morderstwo. W kolejnych odcinkach "M jak Miłość" widzowie przekonają się, czy ulubionej bohaterce uda się uciec przed groźnym psychopatą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

źródło: Fakt

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News