Za kulisami "M jak Miłość" rozgrywa się wielki smutek. Śmierć Pyrkosza zmieniła Teresę Lipowską

Za kulisami "M jak Miłość" rozgrywa się wielki smutek. Śmierć Pyrkosza zmieniła Teresę Lipowską Źródło: Screen/youtube/serialetvp

"M jak miłość" kojarzy się z nim do dziś. Witold Pyrkosz był uwielbianym polskim aktorem, którego śmierć była gigantycznym ciosem. Teraz jedna z gwiazd serialu zdecydowała się na poruszające wyznanie. Robi to codziennie, by upamiętnić zmarłego przyjaciela z planu.

"M jak miłość" niemalże dokładnie dwa lata temu poniosło ogromną, niewyobrażalną stratę. Z tego świata odszedł kultowy aktor Witold Pyrkosz, który  wcielał się w rolę głowy rodu Mostowiaków. Uwielbiały go miliony, a wiadomość o śmierci była potwornym ciosem, zarówno dla fanów, jak i całej obsady produkcji TVP

Teraz Teresa Lipowska grająca serialową żonę zmarłego zdecydowała się na poruszające wyznanie. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła, że od śmierci przyjaciela z planu wciąż robi coś, co ma upamiętnić pamięć o nim. Mały, prosty gest, który rozrywa serca i wyciska łzy z oczu. 

Gwiazda "M jak miłość" do dziś prostym gestem upamiętnia Witolda Pyrkosza

Teresa Lipowska od lat wciela się w uwielbianą przez fanów Basię Mostowiak. Śmierć Witolda Pyrkosza była dla niej potwornym ciosem, lecz nie wstydzi się mówić w mediach, jak bardzo tęskni za przyjacielem. Teraz po raz kolejny zgodziła się na szczery wywiad, w którym zdradziła coś niesamowicie wzruszającego. 

- To krzesło, na którym siedział, stoi w tym samym miejscu, bo należy do niego. Nikomu nie pozwalam na nim siadać. Czasami jak chcę poczuć jego obecność, sama na nim przysiadam. Myślę, że Witek cały czas jest w jakiś sposób z nami - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". 

Fani z pewnością nie zwrócili uwagi na zawsze puste krzesło, teraz jednak na pewno sceny w kuchni już nigdy nie będą takie same. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie jedyny sposób w "M jak miłość" na wspominanie zmarłego aktora

Nie jest to jednak jedyny sposób na upamiętnianie pamięci Pyrkosza. Gwiazdy "M jak miłość" wciąż pamiętają i szanują zmarłego. Na każdym kroku dbają o to, by nie pozwolić o nim nikomu zapomnieć. 

- Kiedy gramy sceny, w których mogę zaznaczyć jego obecność, robię to. Życie jest takie, że przychodzą nowi – wnuki, prawnuki, dom się zapełnił nowymi osobami... ale bez Witka to już nie jest ten sam dom. Dla mnie osobiście Witek zawsze będzie w tej mojej kuchni i naszym pokoju. Od 18 lat był, jest i będzie - czytamy. 

Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku po długiej walce z zapaleniem płuc. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. Franciszek zaskoczył na drodze krzyżowej. Papież zwrócił się wprost do Polaków
  4. Kurdej-Szatan ujawniła tajemnicę. Piękna i znana buzia gwiazdy rozmiękczyła serca policjantów
  5. Partner śp. Przybylskiej może mieć kłopoty większe niż myślał. Straci wielkie pieniądze?
  6. Księżna Kate jest światową ikoną mody. Media zdobyły szczegóły nt. wymiarów i stylizacji piękności

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News