Przyjaciele gwiazdora "M jak miłość" mają już dość. Wszystko przez jego romans

Przyjaciele gwiazdora "M jak miłość" mają już dość. Wszystko przez jego romans

M jak Miłość wypromowało jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Para serialowa stała się także parą w życiu prywatnym. Michał Roznerski i Adriana Kalska bez wątpienia wzbudzają emocje wszędzie, gdzie się pojawią. Piękna aktorka i jej partner są bardzo rozchwytywani. Znajomi gwiazdora mają jednak do niego wielkie pretensje. Przez gorące uczucie zaniedbuje ponoć swoich starych znajomych.

M jak Miłość jest jedną z najpopularniejszych telenowel TVP. Od 20 lat widzowie telewizji publicznej poznali wiele aktorów i aktorek, którzy stali się ikonami polskiej show-biznesu, a nawet popkultury. Gra aktorska umie czasem zbliżyć ze sobą odtwórców ról, a nawet sprowokować ich do romansów. Adriana Kalska i Michał Roznerski są tego najlepszymi przykładami. Niestety jednak okazuje się, że gwiazdor nie przywiązuje wagi do swoich starych znajomości i przyjaźni, a przynajmniej tak wynika z doniesień znajomych gwiazdora.

M jak Miłość. Gwiazda serialu zapomniała o starych znajomościach?

W prywatnej rozmowie z dziennikiem fakt, jedna z przyjaciółek aktora postanowiła odnieść się bezpośrednio do sytuacji, w jakiej Roznerski postawił swoich przyjaciół. Ponoć w ogóle przestali się widywać, a nawet odzywać. Podobno aktor poświęcił całe swoje życie Kalskiej. - Za każdym razem, gdy go zapraszamy i chcemy się spotkać, Mikołaj odmawia i wykręca błahostkami. Wszyscy domyślają się, że to tylko wymówki, bo on po prostu cały swój czas poświęca teraz Adzie - powiedziała oburzona znajoma gwiazdora. Znajomi zwracają uwagę na to, że romans aktora z Kalską zupełnie odciął go od przyjaciół. Zaczynają mieć dość tego związku, a ponadto obawiają się jeszcze gorszych konsekwencji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roznerski nie odpowiada na zarzuty

Kobieta, która sama ponoć jest znaną osobą w polskim show-biznesie, nie szczędziła także żalu, jaki ma w związku z zaistniałą sytuacją. Najbardziej obawia się, że romans Roznerskiego z Adrianą Kalską może się skończyć, a zerwane przyjaźnie będą już nie do odbudowania. - Uważamy, że Mikołaj przesadza. Życzymy mu dobrze, ale jak nie daj Boże i ten związek się rozpadnie, to on zostanie sam i nie będzie nikogo, kto go wesprze - powiedziała kobieta na łamie gazety Mężczyzna jeszcze nie odniósł się do zarzutów, które stawia mu domniemana znajoma. Czy publikacja w Fakcie sprawi, że aktor znowu otworzy się na swoich przyjaciół i znajomych? A może jeszcze bardziej się obrazi, widząc, że ludzie mu bliscy piorą brudy na łamach gazety?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Selena Gomez będzie zdruzgotana. Ta wiadomość przewróci cały jej świat
  2. Wojewódzki ukrywał to, jak mógł! Zdradziło go intymne zdjęcie
  3. Największa kompromitacja Meghan Markle w historii! Ta sprawa nie da jej żyć
  4. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Następny artykuł