Uwielbiana aktorka M jak Miłość przeżywa prywatny dramat. Jest w ciężkiej żałobie
Marcin Owczarek - 30 Listopada 2018

Uwielbiana aktorka M jak Miłość przeżywa prywatny dramat. Jest w ciężkiej żałobie

M jak Miłość to kultowy serial, który opowiada o problemach zwykłych ludzi. Niestety, aktorzy również takowe miewają i nieraz są one cięższe niż u wielu innych osób. Uwielbiana przez wszystkich aktorka przeżywa prawdziwy dramat. Jest w bardzo ciężkiej żałobie.

M jak Miłość jest jednym z najważniejszych seriali w polskiej kinematografii. Od lat cieszy widzów przed ekranami i jak widać wciąż świeci tryumfy. W każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 zbierają się całe rodziny, aby zobaczyć co pokaże nowy odcinek. Serial nadawany jest od 2000 roku. Regularnie zdobywał popularność oraz nagrody. Zobaczymy tam przygody rodziny Mostowiaków, Chodakowskich czy Rogowskich. Od samego początku nadano już ponad 1400 odcinkóe i nie zapowiada się, by się szybko zakończono emisje.

M jak Miłość - wielki dramat aktorki

Niestety, jedna z gwiazd serialu nie ma lekkiego życia. Chodzi o aktorkę Hannę Mikuć, która wciela się w rolę Krystyny. Kobieta przeżywa teraz prawdziwy dramat. Jej żałoba nie ma końca. Fani współczują aktorce z całego serca, nikt nie chciałby się znaleźć na jej miejscu. Hanna Mikuć jest w żałobie i to od bardzo dawna. Jeszcze niedawno, gdy urodził się jej kolejny wnuczek, była bardzo szczęśliwa. Nie zapowiadało się na coś złego, ale niestety, wielka tragedia przydarzyła się jej rodzinie. Z bólem aktorka pożegnała swojego teścia, wielkiego człowieka, a konkretnie Witolda Sobocińskiego. Ojciec jej męża zmarł kilkanaście lat po nim samym. Obaj byli świetnymi operatorami filmowymi. Potrafili naprawdę zrobić cuda z kamerą. Zmarł w 2001 roku. Żona mówi, że to stres go zabił.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KoraKora cierpiała na podstępną chorobę. Łatwo zlekceważyć jej objawyCzytaj dalej
- Zawsze, kiedy na niego patrzyła, myślała, że tak wyglądałby po latach jej mąż, Piotr. Niestety, niedane jej było się o tym przekonać - mówiła przyjaciółka Hanny Mikuć. A ona sama mówiła o mężu tak: - To stres przyczynił się do jego śmierci. Nasze życie stało się gonitwą. Ciągle szukaliśmy czegoś więcej - mówi aktorka. Pasmo nieszczęść nie chce się przerwać. Trzy lata temu zmarł jej ojciec. Kobieta oparcie teraz ma w swoich dzieciach. Piotr i Michał postanowili iść w ślady ojca i są operatorami, a córka Marysia chce zostać aktorką jak mama. Miejmy nadzieję, że ten dramat szybko się skończy i aktorka zazna spokoju. Fani trzymają za nią kciuki i wspierają całym sercem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dar Jackowskiego ostatecznie potwierdzony? Służby ujawniają
  2. Brutalnie pobił i złamał ukochanej nos. Wytłumaczenie mężczyzny jest ABSURDALNE
  3. Dramatyczny apel dziennikarki TVN. Prosi o modlitwę, fani są podzieleni
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News