Przerażająca strzelanina w "M jak miłość". Bohaterka zasłoni ukochanego własnym ciałem, tragicznie umrze?!

Przerażająca strzelanina w "M jak miłość". Bohaterka zasłoni ukochanego własnym ciałem, tragicznie umrze?!

"M jak miłość" dostarczy swoim widzom gigantyczną dawkę emocji, która zmrozi im krew w żyłach. W jednym z premierowych odcinków dojdzie do strzelaniny, w wyniku której będzie zagrożone życie jednej z bohaterek. Wszystko wyglądało będzie niesamowicie poważnie.

Produkcja "M jak miłość" przygotowała dla swoich telewidzów naprawdę druzgoczące sceny. Już niedługo, w jednym z najnowszych odcinków, będą miały miejsce potworne zdarzenia. Lubiana przez wielu bohatera zdecyduje się w imię miłości zaryzykować utratą własnego życia. Zrobi się bardzo gorąco i niebezpiecznie. 

W "M jak miłość" dojdzie do strzelaniny

Już 21.05 w 1447 odcinku dojdzie do straszliwej strzelaniny, która może nieść za sobą niezwykle tragiczne konsekwencje. Sonia (Barbara Wypych) już niedługo stanie przed prawdziwym wyzwaniem jako policjantka. Bohaterka wraz ze swoim kolegą po fachu Jankiem (Tomas Kollarik), który od niedawna jest jej obiektem westchnień, uda się na interwencje. Podczas niej zostaną wmieszani w bardzo niebezpieczną strzelaninę. Jeden ze sprawców zacznie mierzyć w stronę Janka, Sonia natomiast zdecyduje się na bardzo odważny krok i osłoni przyjaciela własnym ciałem. To będzie dowód na to, jak wielkim uczuciem go darzy. 

Cała sytuacja będzie niesamowicie niebezpieczna, a życie policjantki będzie zagrożone. Fani serialu martwią się, że już niedługo będą musieli pożegnać się ze swoją ulubioną bohaterką. 

Kolejna śmierć w serialu 

Niestety to nie pierwsza tragedia w "M jak miłość" w ostatnim czasie. Nieco wcześniej telewidzowie pożegnali się z innym, lubianym bohaterem. Policjant Robert (Filip Gurłacz) odkrył tożsamość pedofila, który niedawno pojawił się w fabule. Mężczyzna za tak ważne odkrycie zapłacić musiał życiem, ponieważ został brutalnie zamordowany. Te wydarzenia pokazują nam, jak niezwykle trudne życie mają funkcjonariusze z Lipnicy. Niemalże każdego dnia muszą zmierzać się z prawdziwymi niebezpieczeństwami, które narażają nie tylko ich zdrowie, ale i życie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Do 1447 odcinka zostało jeszcze trochę czasu, jednak po takich zapowiedziach, fani już stresują się, jaki finał przyniesie strzelanina. Przypominamy również, że niedługo będziemy musieli pożegnać się z całym serialem "M jak miłość" na okres wakacji, co zapewne dla wielu jego miłośników jest prawdziwym ciosem i potężnym wyzwaniem. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Elżbieta Czyżewska miała u stóp całą Polskę. Zniszczył ją alkoholizm, UMARŁA samotnie w obcym kraju
  2. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News