To już pewne! Dawna gwiazda wraca do "M jak miłość"

To już pewne! Dawna gwiazda wraca do "M jak miłość" Źródło: screen youtube.com/Karix Aniraczek

Serial "M jak miłość" jest jednym z najpopularniejszych programów w TVP. Fani cały czas czekają na powrót wielu postaci, z którymi się zżyli. Niestety scenarzyści rzadko decydują się na taki ruch. Teraz już jednak wiemy, że po wakacjach znowu zobaczymy jednego z ulubionych bohaterów.

Tomek Chodakowski jest jednym z ukochanych bohaterów serialu. Wielu fanów było bardzo rozczarowanych, gdy postać odgrywana przez Andrzeja Młynarczyka została uśmiercona. Tysiące widzów czekało na wiadomość, że ich ulubiony bohater jakimś cudem znów pojawi się w "M jak miłość". Przytaczali nawet różne możliwości powrotu Tomka. Jednym z najbardziej popularnych był pomysł z upozorowaniem własnej śmierci w celu ochrony swojej rodziny. Teraz scenarzyści serialu zdecydowali się wysłuchać próśb fanów. Jednak widzowie serialu nie spodziewali się tak nietypowego rozwiązania.

Tomek wraca do "M jak miłość"

Twórcy serialu w jednym z wywiadów przyznali, że po wakacjach znowu będziemy mogli zobaczyć Młynarczyka w roli Tomka. Na taką wieść fani czekali już od dawna, jednak jest pewien haczyk. Wszyscy sądzili, że jeżeli postać Tomka wróci do serialu, to będzie to powrót na stałe. Tak się jednak nie stanie. Tomek owszem ponownie wystąpi, ale w formie wspomnień jego żony podczas świętowania ich rocznicy. Takiego ruchu ze strony scenarzystów nikt się nie spodziewał. Fani są rozbici, ponieważ z jednej strony cieszą się, że znowu zobaczą swojego ulubionego bohatera, jednak już chwile później znowu będą musieli się z nim pożegnać. Dodatkowo takie zagranie ze strony twórców, raczej nie daje już nadziei na pełnoprawny powrót tej postaci. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczny artykuł! Media: „Klan ZNĘCA SIĘ nad niepełnosprawny Maćkiem”
  2. Brutalne słowa Krzysztofa Krawczyka. Nikt się tego nie spodziewał
  3. W hitowym serialu TVP kochali go wszyscy. Padła śmiertelna diagnoza
źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News