Wielki przełom w M jak Miłość. Powraca uwielbiany bohater

Wielki przełom w M jak Miłość. Powraca uwielbiany bohater Źródło: Facebook/ M jak Miłość

M jak Miłość szykuje wyjątkową niespodziankę dla swoich widzów. Już wkrótce na ekranach ponownie pojawi się jeden z ulubionych bohaterów. Fani produkcji TVP nie spodziewali się takiego obrotu spraw.

M jak Miłość przygotowało ogromną niespodziankę dla swoich fanów. Już wkrótce w Grabinie pojawi się jeden z ulubionych bohaterów, który kilka miesięcy temu ogłosił zakończenie współpracy z serialem. Wątek jego postaci nie został jednak definitywnie zamknięty, więc aktor może w każdej chwili powrócić do pracy w kultowej telenoweli.

Mowa o Marku Mostowiaku, w którego postać wcielił się popularny aktor Kacper Kuszewski. Odejście uwielbianego bohatera po 18 latach było ogromnym ciosem dla fanów serialu TVP. Aktor zapowiedział swoje definitywne rozstanie z produkcją, jednak jego wątek w serialu pozostał otwarty. Do mediów dotarły informacje, że Marek Mostowiak znów zawita do Grabiny.

Ulubiony bohater M jak Miłość powraca na plan

Marek Mostowiak po raz ostatni pojawił się na ślubie swojej siostry Marysi z jej byłym mężem Arturem. Tuż po uroczystości wraz z żoną Ewą i synami wyemigrował do Australii, gdzie zamierzał rozkręcić rodzinny biznes. Wiele wskazuje na to, że wkrótce znów odwiedzi Grabinę. Tym razem okazją będzie ślub jego adoptowanej córki Uli, którą gra Iga Kreft. Jego obecność na uroczystości jest obowiązkowa.

Powrót Kacpra Kuszewskiego na plan serialu M jak Miłość ma być na razie pojedynczym epizodem. Fani mogą mieć nadzieję, że aktor zatęskni za produkcją i postanowi ponownie związać się z serialem. Nie ma wątpliwości, że w rodzinnym domu Mostowiaków wciąż czeka na niego miejsce. Fani byliby zachwyceni takim obrotem sprawy, jednak Kacper Kuszewski niczego nie obiecuje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Marek Mostowiak przyjedzie na ślub swojej córki Uli

Odcinek z udziałem ulubionego bohatera M jak Miłość widzowie zobaczą już na początku kwietnia. Ula będzie przygotowywała się do ślubu i z żalem przyzna, że do ołtarza nie poprowadzi jej ojciec, który prowadzi biznes w Australii. Chwilę później zadzwoni telefon z informacją, że rodzina pojawi się na ślubie. Scenarzyści nie zdradzają szczegółów odwiedzin Marka Mostowiaka z rodziną, więc widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość.

Kacper Kuszewski zrezygnował z roli w serialu M jak Miłość kilka miesięcy temu. Aktor postawił na rozwój swojej kariery zawodowej. Ostatnio jego współpraca z produkcją telewizji Polsat pt. "Twoja twarz brzmi znajomo" nabrała zawrotnego tempa. Ulubieniec publiczności zamierza skupić się na nowych wyzwaniach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia piosenkarka jest w ciąży! Pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzucha
  2. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  3. Sensacyjna wpadka Norbiego na wizji Jaka to melodia. Powinni to wyciąć
  4. Gwiazda TVN pokazała się bez żadnych ubrań. Rodzina nie miała dla niej litości
  5. Kaczyńska przyłapana z mężem na ulicy. Co oni wyprawiają?
  6. Kosmiczna seria wpadek Żyły podczas tańca. "Jakby miała łyżwy na nogach"

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News