W M jak Miłość dawno się tyle nie działo! Fani nie mogą uwierzyć

W M jak Miłość dawno się tyle nie działo! Fani nie mogą uwierzyć

"M jak Miłość" wraca po wakacyjnej przerwie na antenę Telewizji Polskiej. Jak podali producenci, w życiu rodziny Mostowiaków będzie się działo jeszcze więcej. Znamy szczegóły romansów, wiemy, kto weźmie ślub lub rozwód i kto zdecyduje się na spektakularny powrót. Fani będą zdumieni!

"M jak Miłość" wypromowało wiele nazwisk. Bracia Mroczkowie - najsłynniejsza para bliźniaków w Polsce, scenarzystom zawdzięczają nie tylko swoją sławę, ale i burzliwe życie swoich postaci. Wiemy, co się stanie z Pawłem Zduńskim po wakacyjnej przerwie.

W "M jak miłość" wielkie zmiany. Co czeka Pawła Zduńskiego?

Paweł i Katia nie wzięli ślubu z miłości. Zadłużony mężczyzna dzięki ofercie swojej szefowej (która za ślub z jej przyjaciółką obiecała mu pieniądze) mógł w końcu stanąć na nogi. Skorzystał, ale żałował. Na tym zakończyła się emisja w czerwcu, a zniecierpliwieni widzowie już nie mogą się doczekać, co wydarzy się dalej. Gruzinka i jeden z synów Marii Zduńskiej wezmą rozwód. Kobieta wyjedzie do swojej ojczyzny, ale postać grana przez Rafała Mroczka w "M jak Miłość" nie będzie mogła narzekać na brak powodzenia. Blisko Pawła zawsze były obecne piękne kobiety. Ten jednak nie miał szczęścia w miłości. Scenarzyści serialu zdecydowali mu dopomóc i postawili przed mężczyzną dawną miłość, którą grała Weronika Rosati. Aktorka wróci na plan by namieszać w życiu Zduńskiego. Fani przyznają, że nie wierzą w szczęśliwe zakończenie ich związku. Anka wyjechała za ocean nagle, zostawiając Pawła. Wtedy ten się załamał. Czy jednak kobieta się zmieniła i jest gotowa na zdrową, dojrzałą relację? Postać grana przez Rosati podobno urodziła już dziecko. Czy Paweł zdoła pokochać malucha? To nie są jedyne atrakcje przygotowane dla fanów telenoweli. Jesteście gotowi na kolejny sezon najpopularniejszego serialu w Polsce?  1. Gwiazda Wiadomości załamana, jej ojciec zmarł. "Wcześniej grozili mu śmiercią"
  2. Była największą gwiazdą polskiej estrady. Umarła otoczona wyłącznie swoimi zwierzętami
  3. Gwiazdor Idola popełnił samobójstwo? Ratownicy się poddali
Następny artykuł