Jak wygląda związek Pawła i Julki z M jak miłość? To burzliwa relacja

Jak wygląda związek Pawła i Julki z M jak miłość? To burzliwa relacja Źródło: youtube/Claudia 95

M jak miłość - Paweł i Julka. Ukochani wreszcie mają szansę stworzyć szczęśliwy związek. Czy burzliwa przeszłość i toksyczne relacje bohaterów odejdą w niepamięć? Już niedługo się dowiemy.

M jak miłość - Paweł i Julka, niczym najwięksi bohaterowie miłosnych powieści, przeszli wiele prób w trakcie budowania związku. Bywały momenty, w których nie mogli opędzić się od nadmiaru miłości i szczęścia, a także takie, w których granica pomiędzy miłością a nienawiścią była niezwykle cienka. Czy życie młodych w końcu się ustabilizuje, a toksyczna relacja między bohaterami odejdzie w niepamięć?

Julka i Paweł z M jak Miłość

M jak Miłość to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który od 2000 roku nieprzerwanie gości w domach telewidzów. Od prawie 19 lat bawi i wzrusza swoich fanów, których wciąż przybywa. Jak mawiają twórcy M jak Miłość, receptą na sukces produkcji jest świetny scenariusz, który od zawsze stał na wysokim poziomie, wielowątkowość, dzięki której mogą trafić do widzów z różnych pokoleń oraz doborowa obsada. W serialu opowiadającym losy rodu Mostowiaków występują m.in. Teresa Lipowska, Anna Mucha, Małgorzata Pieńkowska oraz Kacper Kuszewski.

Jak mówi tytuł popularnego serialu, historie bohaterów są przepełnione miłością. Chociaż wielu z nich ma swoje problemy rodzinne, a także związane z pracą, to właśnie uczucia i pragnienie miłości są motywem przewodnim większości wątków. Nie inaczej jest w przypadku Julki i Pawła. Ten drugi, grany od początku przez Rafała Mroczka, wiele razy stawał w swoim życiu twarzą w twarz z przeciwnościami losami. Jednym z najtrudniejszych etapów był z pewnością wieloletni związek z samotną matką - Teresą. Miłość oraz przywiązanie do córki bohaterki zostały przerwane, co chłopak przeżył z ogromnym trudem.

Paweł wiele lat starał się zapomnieć o uczuciu do Teresy popadając w masę problemów i nieudanych związków. Niepoprawny romantyk w końcu trafił na prawdziwą miłość - Julkę. Para miała swoje wzloty i upadki, przeszła również masę ciężkich chwil i w końcu pojawiła się szansa na to, aby wszystko, co było złe i toksyczne w ich relacji puścić w niepamięć.

M jak Miłość, Paweł i Julia.

Może się wydawać, że to, co najgorsze w związku ukochanych, jest już przeszłością. Młodzi wyjaśnili sobie nieporozumienia oraz wybaczyli wszystkie złe słowa, które powiedzieli do siebie w złości. Zduński postanawia poświęcić swoją karierę i totalnie odciąć się od zawodowej przeszłości, aby pomóc ojcu Julki, a tym samym bezgranicznie ją w sobie rozkochać. Paweł postanawia założyć własną firmę polegającą na handlu trawą z rolki.

Do działalności zachęca pana Kryszaka, który cierpi na depresję w związku niepowodzeniami zawodowymi. Propozycja współpracy ma uchronić ojca Juli oraz całą rodzinę Kryszaków od bankructwa. Kroki, które podjął Paweł, z pewnością bardzo zaimponowały jego dziewczynie, para coraz częściej myśli również o ślubie. Fani na pewno się cieszą, że wszystkie najgorsze chwile bohaterowie mają już za sobą, a przed nimi świetlana i pełna miłości przyszłość.

Julka z M jak Miłość - jak się nazywa?

Julka pochodzi z rodziny Kryszaków i chociaż wszyscy fani mają nadzieję, że już niedługo zmieni nazwisko na Zduńska, to bohaterka wciąż jest znana jako Julka Kryszakówna. W jej postać wciela się 27-letnia absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej - Joanna Kuberska. Aktorka uchodzi za bardzo utalentowaną, w związku z czym jej koleżanki i koledzy z branży wróżą wielką karierę. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO PL.

  1. Wiktoria z Pierwszej Miłości. Kim jest aktorka, która wciela się w tę postać?
  2. Roksana Krzemińska-Samagalska: kim jest była gwiazda Pierwszej Miłości?
  3. Andrzej Młynarczyk: Żona, wiek, wzrost, Instagram, gdzie mieszka?
  4. Ula z M jak Miłość. Jak się nazywa gwiazda grająca w serialu TVP?
  5. M jak miłość - Artur i Marysia. Skomplikowane perypetie bohatera
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News