Reklama
Kolejna aktorka rezygnuje z "M jak Miłość". TVP wali się grunt pod nogami
Reklama

Kolejna aktorka rezygnuje z "M jak Miłość". TVP wali się grunt pod nogami

"M jak miłość" mimo swojej niemalejącej popularności, musi przygotować się na poważne zmiany. Obsada tego kultowego serialu znowu ulegnie zmianie, przez co na ekranach już niedługo zobaczymy zupełnie nowe twarze.

Reklama

"M jak miłość" już od 18 lat oglądane jest przez rzeszę wiernych fanów, którzy z wypiekami na twarzach czekają na każdy nowy odcinek swojej ulubionej produkcji. Nie ulega wątpliwości, że TVP dzięki temu serialowi zyskało całą masę widzów, którzy ani myślą rezygnować z tego serialu. Jednak już niebawem w "M jak miłość" nastąpią poważne zmiany, które mogą sporo namieszać w kwestii oglądalności programu.

"M jak miłość": kolejne zmiany w obsadzie

Na przestrzeni tych 18 lat emisji serialu, jego obsada zmieniała się wielokrotnie. Przez ten czas wielu aktorów oraz aktorek zdecydowało się na odejście z produkcji. Inni natomiast opuścili niestety nasz świat, pozostawiając po sobie ślad w pamięci swoich fanów. Już niejednokrotnie widzieliśmy, jak postacie w serialu otrzymywały nowe twarze i tak też będzie tym razem. Pierwsza zmiana w obsadzie nastąpi już niebawem, ponieważ w odcinku nr 1417 zobaczymy w roli młodego Łukasza zupełnie nowego aktora. W tę rolę wcieli się Jakub Józefowicz. Jednak to nie jedyna zmiana, która będzie miała miejsce. Trochę później, bo w okolicy lutego 2019 roku również córka Marty, czyli Ania otrzyma zupełnie nową twarz. 13-letnią aktorkę Weronikę Wachowską zastąpi jej rówieśniczka, którą wiele osób może kojarzyć z "Na dobre i na złe", gdzie wciela w  się w postać Tosi. Chodzi oczywiście o Gabrielę Świerczyńską, która nie zamyka się jedynie na samo aktorstwo. Młoda gwiazda bardzo dobrze wykorzystuje swoją urodę i bierze udział w licznych sesjach jako modelka.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie ulega wątpliwościom, że wielu fanów serialu nie spodobają się te zmiany, ponieważ zdążyli się już przyzwyczaić do poprzednich aktorów. Jednak ważniejszą kwestią jest powód, dlaczego młodzi aktorzy zdecydowali się na zaprzestanie grania w tym serialu. Według wielu osób jest to wywołane głośną sprawą dotyczącą tego, jak aktorzy są traktowani na planie serialu. Czyżby faktycznie TVP tak źle traktowało swoje gwiazdy? Jeżeli te informacje potwierdzą się, to bez wątpienia sytuacja stacji stanie się jeszcze gorsza.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Smutne doniesienia o uczestniku Rolnik szuka żony. To koniec
  2. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  3. Cała Polska mówi o skandalu w TVN! Kuriozalne reakcje
  4. Uczestnicy Ameryka Express w karetce! Ratownicy musieli wieźć ich na sygnale
  5. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?