M jak Miłość o krok od tragedii. Najbliższy odcinek tylko dla widzów o mocnych nerwach

M jak Miłość o krok od tragedii. Najbliższy odcinek tylko dla widzów o mocnych nerwach

M jak Miłość to serial produkcji Telewizji Polskiej, który pojawił się na antenie Dwójki w 2000 roku i od razu zdobył serca widzów. Pokochali oni rodzinę Mostowiaków, a ich dalsze perypetie oglądać można do dziś. Nowy odcinek przyniesie sensacyjne wydarzenia. Będzie o krok od tragedii, to jest przeznaczone wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach!

M jak Miłość jest stałym elementem ramówki drugiego programu telewizji publicznej. Serial w przyszłym roku obchodzić będzie swoje dwudziestolecie, pomimo wielu zmian w obsadzie sympatycy dalej są zainteresowani losami bohaterów. Jednym z czynników, które decydują o sympatii widowni, są dramatyczne wydarzenia. Te wywołują u oglądających wiele emocji. W najbliższej przyszłości zanosi się na kolejny nieoczekiwany zwrot akcji. Sytuacja dotyczyć będzie wątku Marcina Chodakowskiego, którego rolę w serialu odgrywa Mikołaj Roznerski. Wygląda na to, że kolejna niania córki bohatera, Majki, nie podejdzie do swoich obowiązków z należytą odpowiedzialnością. Do tej pory nianie córki Chodakowskiego najczęściej kończyły z nim w łóżku, teraz jednak sytuacja będzie znacznie bardziej poważna. Serialowa córka Roznerskiego znajdzie się w niebezpiecznej sytuacji!

M jak Miłość z kolejnym dramatem?

Wygląda na to, że kolejna opiekunka dla córki Marcina nie będzie odpowiednią osobą do zajmowania się małym dzieckiem. W 1412 odcinku serialu okaże się, że niania (grana przez Annę Wierzgoń) okaże się być kompletnie pijana podczas pracy! Dziecko miało być odprowadzone do żłobka przez Izę, byłą partnerkę Marcina (w tej roli Adriana Kalska), a stamtąd odebrać miała je właśnie opiekunka. Nikt nie spodziewał się, że dziecko może znaleźć się w tak niebezpiecznej sytuacji. O wydarzeniach jako pierwszy dowiedział się właśnie Chodakowski, który niezwłocznie wyrzucił pijaną kobietę z pracy, nerwowo reagując na jej zachowanie w rozmowie telefonicznej. Niekompetentna niania próbowała przekonać mężczyznę, że jest niewinna, jednak nie udało jej się go przekonać. Na szczęście nie doszło do dramatu. O całej sytuacji Marcin dowiedział się od zaniepokojonej wychowawczyni ze żłobka, dzięki czemu zdążył zareagować odpowiednio szybko. Zrozpaczona Iza zaczęła denerwować się, bo w nowej sytuacji nie miała gdzie posłać dziecka, jednak w tej sytuacji świetnie odnalazł się jej były partner. Zaproponował on, że sam zaopiekuje się córką i weźmie ją ze sobą do biura. Choć początkowo kobieta odrzuciła propozycję Marcina, to dała się namówić. Być może powodem jej decyzji był fakt, że nie miała żadnego wyboru. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ Byli partnerzy zdołali dojść do porozumienia, dzięki czemu dziecko trafiło w odpowiednie ręce. Kiedy będzie można obejrzeć historię małej Majki w serialu? Już w ten wtorek, kiedy odbędzie się premiera 1412. odcinka serialu "M jak Miłość". Odcinek zostanie wyemitowany na antenie drugiego programu Telewizji Polskiej o godzinie 20.55. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1.  Po przeczytaniu scenariusza M jak miłość stanęło jej serce. Co z Anną Muchą?!
  2. Ikona M jak miłość w szpitalu! Fani wstrzymali oddech
  3. Policja zatrzymała Mikołaja Roznerskiego! Nie mieli dla niego litości
  4. Ewa Farna: waga gwiazdy znów uległa zmianie. Piosenkarka wygląda wspaniale
  5. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej to najbardziej urocze dziecko w show-biznesie! Rozpłyniecie się
   
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News