M jak Miłość będzie miało nową gwiazdę. Aktorka dostanie horrendalne wynagrodzenie

M jak Miłość będzie miało nową gwiazdę. Aktorka dostanie horrendalne wynagrodzenie

M jak Miłość wkrótce będzie miało nową gwiazdę. Do obsady popularnego serialu dołączy bardzo znana aktorka. Za dzień zdjęciowy zażyczyła sobie ogromną kwotę. Jej wynagrodzenie może być naprawdę imponujące.

M jak Miłość to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez widzów seriali TVP. Emitowany od listopada 2000 roku nie traci popularności, a jego obsada wciąż powiększa się o nowe gwiazdy. Już wkrótce do serialowej ekipy dołączy kolejna znana postać. Tym razem będzie to Joanna Brodzik (36 l.). Popularna aktorka wcieli się w kontrowersyjną postać Małgorzaty Chodakowskiej - najmłodszej córki rodziny Mostowiaków, która wyemigrowała do USA, przyłączyła się do sekty i przez długie lata nie utrzymywała kontaktów z rodziną. Postać Małgosi była wcześniej grana przez Joannę Koroniewską-Dowbor (41 l.), która w 2013 roku rozstała się z produkcją. Aktorka porzuciła M jak Miłość, ponieważ miała nadzieję na nowe perspektywy dla swojej kariery. Niestety oprócz epizodycznych ról w mniej popularnych serialach i programu kulinarnego Tajemniczy składnik (Polsat) nie udało jej się zaistnieć na ekranie.

Brodzik w ekipie M jak Miłość - wielki powrót do show-biznesu

Małgorzata Chodakowska powróci do Grabiny, a Joanna Brodzik planuje dzięki tej postaci wielki powrót do świata show-biznesu. W ostatnich latach widzowie mieli okazję oglądać ją głównie w reklamach, co dla aktorki tego formatu nie jest szczytem marzeń. Brodzik jest znana z wielu seriali, wśród których największą popularnością cieszyły się takie tytuły jak: Graczykowie, Kasia i Tomek, Magda M czy Dom nad Rozlewiskiem i jego kontynuacje (Miłość nad rozlewiskiem, Życie nad rozlewiskiem, Cisza nad rozlewiskiem, Pensjonat nad rozlewiskiem). Na swoim koncie ma również role w popularnych produkcjach filmowych, takich jak Ogniem i Mieczem Jerzego Hoffmana. Po latach od swoich spektakularnych sukcesów Joanna Brodzik chce znów wystąpić w serialowym hicie i zgarnąć przy tym pokaźną kwotę!
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Joanna Brodzik może zarobić fortunę

Joanna Brodzik stawia popularnej produkcji TVP bardzo wysokie wymagania finansowe. Popularna aktorka chciałaby zarabiać minimum 8 tysięcy zł za dzień zdjęciowy, co dawałoby 800 tysięcy zł rocznie. Gwiazda bardzo wysoko ocenia swoje umiejętności i nie zgadza się na wynagrodzenie niższe niż wynosi gaża Anny Muchy, która za dzień na planie zgarnia właśnie 8 tysięcy zł. Czy jednak TVP przystanie na warunki, jakie stawia serialowa Magda M? Co do tego można mieć wątpliwości, ponieważ Joanna Koroniewska-Dowbor, grająca Małgosię w latach 2000-2013, zrezygnowała z powrotu do serialu właśnie z powodów finansowych. Produkcja nie zgodziła się na proponowaną przez nią kwotę wynoszącą 3 tysiące zł za dzień zdjęciowy. Kwota ta okazała się dla TVP zbyt wygórowana. Czy wobec tego produkcja pozwoli sobie na zatrudnienie innej gwiazdy za trzykrotnie większą kwotę? Negocjacje w tej sprawie wciąż trwają, a agentka Joanny Brodzik nie potwierdziła jeszcze informacji o tym, kiedy będzie można zobaczyć aktorkę w serialu M jak Miłość. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka Ewy Bem osierociła dwójkę dzieci. Piosenkarka z rozpaczy przerwała karierę
  2. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  3. Fani M jak Miłość zawiedzeni jak nigdy. W ulubioną postać wcieli się inny aktor
  4. Gwiazda "M jak miłość" wzbudziła ogromną zazdrość! Mają rację?
  5. Gwiazda M jak Miłość udostępniła dane hejtera. Teraz może trafić do sądu
  Następny artykuł