Zrobił to największej gwiazdorce "M jak Miłość", aktorka nie wytrzymała! "Podpuścili mnie"

Zrobił to największej gwiazdorce "M jak Miłość", aktorka nie wytrzymała! "Podpuścili mnie" Źródło: screen/youtube/ serialetvp

"M jak miłość" bez wątpienia jest największym hitem TVP, który oglądają miliony Polaków. Wszyscy kojarzymy czołowych aktorów produkcji towarzyszących nam na ekranach już od wielu lat, teraz jednak jedną z największych i najbardziej lubianych gwiazd spotkało coś niebywałego, przez co straciła nad sobą panowanie. 

"M jak miłość" emitowane jest już od ponad 18 lat i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Co prawda wyniki oglądalności w ostatnim czasie już nie rosną, jednak serial TVP ma całe grono wiernych fanów, którzy z zapartym tchem śledzą zaskakujące losy bohaterów, którzy na stałe zagościli już w życiu Polaków. Produkcja wypromowała również dziesiątki aktorów, którzy zaczynając od niepozornych ról, z czasem stali się jej najbardziej rozpoznawalnymi twarzami. Po latach określa się ich już mianem celebrytów, którzy mają swoje konkretne miejsce w polskim show-biznesie. Teraz jedna z największych gwiazd serialu publicznie straciła nad sobą panowanie po tym, gdy spotkało ją coś zaskakującego.

Odważył się zrobić to gwiazdorce "M jak miłość"

Media w ostatnim czasie pękają w szwach od doniesień dotyczących kontynuacji kultowej produkcji "Kogel-mogel". Niedawno odbyła się oficjalna konferencja prasowa filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", a na niej nie mogło oczywiście zabraknąć największych gwiazd i głośnych skandali. Przed kamerami pojawiła się również Anna Mucha oraz Nikodem Rozbicki, którzy grają jedne z głównych ról w długo oczekiwanej produkcji. Mężczyzna właśnie udzielał wywiadu portalowi "Plotek", gdy nagle mu przerwano. - Słyszałam, że nagadałeś różnych rzeczy na mój temat - zarzuciła mu Anna Mucha. Aktor nie dał się zbić z tropu po przyłapaniu na gorącym uczynku i zaczął się bardzo konkretnie tłumaczyć. - Oni mnie podpuścili, bo słyszałem, że to ty zaczęłaś o mnie gadać... Cały show-biznes wie, że z gwiazdą "M jak miłość" nie należy zadzierać, bo ona nigdy nie odpuszcza takich przewinień i obgadywania za plecami, tym razem jednak reakcja kobiety zdziwiła wszystkich.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaskakująca reakcja Anny Muchy

Znając żywiołowe i emocjonalne reakcje Anny Muchy, można się było spodziewać najróżniejszych scenariuszy, które mogłyby przyjść jej do głowy w tej sytuacji, jednak tego, co zrobiła, z pewnością nie spodziewał się nawet Nikodem Rozbicki. Kobieta straciła nad sobą panowanie, podskoczyła do aktora i... pocałowała go w usta. Obydwoje wydawali się tą niecodzienną sytuacją zaskoczeni, jednak po niezręcznej chwili w końcu podsumować ją odważyła się Anna Mucha: stwierdziła, że nie mogła się powstrzymać, bo "Nikodem fantastycznie całuje". ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Co jeszcze zrobi TVN, by zniechęcić widzów?! Znienawidzona gwiazda w nowym show
  2. Wodecki i Bończyk: Romans, którego nie było? Wyjaśniamy
  3. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
  4. Znaki zodiaku, które dokonywały złych wyborów miłosnych. Jak jest teraz?
  5. Życie Rutkowskiego to pasmo skandali. Największe, szokujące afery z udziałem detektywa
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu