„M jak miłość” bez wątpienia jest największym hitem TVP, który oglądają miliony Polaków. Wszyscy kojarzymy czołowych aktorów produkcji towarzyszących nam na ekranach już od wielu lat, teraz jednak jedną z największych i najbardziej lubianych gwiazd spotkało coś niebywałego, przez co straciła nad sobą panowanie. 

M jak miłość” emitowane jest już od ponad 18 lat i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Co prawda wyniki oglądalności w ostatnim czasie już nie rosną, jednak serial TVP ma całe grono wiernych fanów, którzy z zapartym tchem śledzą zaskakujące losy bohaterów, którzy na stałe zagościli już w życiu Polaków.

Produkcja wypromowała również dziesiątki aktorów, którzy zaczynając od niepozornych ról, z czasem stali się jej najbardziej rozpoznawalnymi twarzami. Po latach określa się ich już mianem celebrytów, którzy mają swoje konkretne miejsce w polskim show-biznesie. Teraz jedna z największych gwiazd serialu publicznie straciła nad sobą panowanie po tym, gdy spotkało ją coś zaskakującego.

Odważył się zrobić to gwiazdorce „M jak miłość”

Media w ostatnim czasie pękają w szwach od doniesień dotyczących kontynuacji kultowej produkcji „Kogel-mogel„. Niedawno odbyła się oficjalna konferencja prasowa filmu „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”, a na niej nie mogło oczywiście zabraknąć największych gwiazd i głośnych skandali.

Przed kamerami pojawiła się również Anna Mucha oraz Nikodem Rozbicki, którzy grają jedne z głównych ról w długo oczekiwanej produkcji. Mężczyzna właśnie udzielał wywiadu portalowi „Plotek”, gdy nagle mu przerwano.

– Słyszałam, że nagadałeś różnych rzeczy na mój temat – zarzuciła mu Anna Mucha.

Aktor nie dał się zbić z tropu po przyłapaniu na gorącym uczynku i zaczął się bardzo konkretnie tłumaczyć.

– Oni mnie podpuścili, bo słyszałem, że to ty zaczęłaś o mnie gadać…

Cały show-biznes wie, że z gwiazdą „M jak miłość” nie należy zadzierać, bo ona nigdy nie odpuszcza takich przewinień i obgadywania za plecami, tym razem jednak reakcja kobiety zdziwiła wszystkich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Ranczo" straciło wspaniałych ludzi. Pozostaną w naszej pamięci

Zaskakująca reakcja Anny Muchy

Znając żywiołowe i emocjonalne reakcje Anny Muchy, można się było spodziewać najróżniejszych scenariuszy, które mogłyby przyjść jej do głowy w tej sytuacji, jednak tego, co zrobiła, z pewnością nie spodziewał się nawet Nikodem Rozbicki.

Kobieta straciła nad sobą panowanie, podskoczyła do aktora i… pocałowała go w usta. Obydwoje wydawali się tą niecodzienną sytuacją zaskoczeni, jednak po niezręcznej chwili w końcu podsumować ją odważyła się Anna Mucha: stwierdziła, że nie mogła się powstrzymać, bo „Nikodem fantastycznie całuje”.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co jeszcze zrobi TVN, by zniechęcić widzów?! Znienawidzona gwiazda w nowym show
  2. Wodecki i Bończyk: Romans, którego nie było? Wyjaśniamy
  3. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
  4. Znaki zodiaku, które dokonywały złych wyborów miłosnych. Jak jest teraz?
  5. Życie Rutkowskiego to pasmo skandali. Największe, szokujące afery z udziałem detektywa

"M jak miłość": Bolesne wyznania gwiazd serialu. Przeżyły prawdziwe dramaty