Joanna Koroniewska zdradziła prawdę o pracy w M jak miłość. "Robiłam to wbrew sobie"

Joanna Koroniewska zdradziła prawdę o pracy w M jak miłość. "Robiłam to wbrew sobie" Źródło: TVP

M jak miłość wciąż cieszy się w naszym kraju doskonałą opinią jako serial, który jest oglądany przez miliony Polaków. Jedna z jego gwiazd postanowiła wyznać parę sekretów dotyczących wcielania się w rolę jednej z bohaterek. Niewielu fanów wiedziało o jej przemyśleniach.

M jak miłość wciąż należy do najbardziej lubianych seriali w Polsce. Można go oglądać w Telewizji Polskiej już od niemal 20 lat, w związku z czym produkcja dorobiła się nieprawdopodobnie wysokiej oglądalności. Do dziś miliony Polaków twierdzą, że są na bieżąco z wydarzeniami z życia rodziny Mostowiaków. Popularność zyskali także liczni aktorzy, którzy pojawiali się w serialu.

Joanna Koroniewska przez lata wcielała się w postać Małgorzaty Chodakowskiej, córki Barbary i Lucjana Mostowiaków, która przez lata pojawiała się w znanym serialu. Kobieta zdecydowała się jednak nieoczekiwanie na odejście z obsady, w związku z czym scenarzyści musieli w pewien sposób zamknąć wątek znanej postaci. Dziś Koroniewska ujawnia, jak wyglądała jej praca nad serialem M jak miłość.

M jak miłość musiało zakończyć wątek popularnej bohaterki

- Myślę, że widzowie są tak stęsknieni za postacią Małgosi, że w końcu produkcja wstawi tam kogoś. Ja nigdy nie powiem nigdy, ale to jest zamknięty etap w moim życiu, bardzo ważny, tam wszystko się zaczęło. Ale ja chcę się rozwijać, dla mnie ta rola nie była rolą, która mnie w jakikolwiek sposób pasjonowała, wręcz przeciwnie, denerwowała mnie bardzo, a ponieważ byłam z nią utożsamiana 1 do 1, to nie mogłam się zgodzić, aby więcej tam być - mówi znana aktorka.

- Ja jestem osobą, kobietą, dla której najważniejszą rolą jest rola matki. A Gosia absolutnie taka nie była. Więc jeżeli byłam utożsamiana z kimś, kogo nie czułam, to nie mogłam tego dłużej ciągnąć i robiłam to wbrew sobie - dodaje Joanna Koroniewska.

Gwiazda M jak miłość opowiada o swojej pracy

Była gwiazda serialu Telewizji Polskiej postanowiła wypowiedzieć się o tym, kogo widziałaby w roli Chodakowskiej, gdyby scenarzyści ostatecznie zdecydowali się na powrót postaci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Myślę, że wiele osób. Szkoda, że Basia Kurdej-Szatan już jest zajęta, bo ona na pewno by się sprawdziła. Wydaje mi się, że jest tyle fantastycznych aktorek w kraju, że na pewno któraś sobie z tym poradzi, a ja odetchnę i może mnie nie uśmiercą, ale mój duch zostanie dany komuś innemu - powiedziała aktorka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "NAJBRZYDSZA panna młoda" na świecie! Śmiali się z niej wszyscy, dziś jej wygląd to totalny szok
  2. TRAGEDIA! Nie żyje córka legendarnego muzyka. Dziewczyna miała 24 lata, gwiazdor wydał oświedczenie
  3. Autokar z pielgrzymami stanął w płomieniach. TVN informuje, nie żyje 21 osób
  4. To już oficjalne. Wiadomo, ile wyniesie waloryzacja rent i emerytur, tyle dostaniecie
  5. Zapiszecie się? Będzie głodówka smoleńska, szukają chętnych
  6. Przygotowano prawdziwą petardę. Ma to przebić Big Brothera

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News