M jak miłość jest serialem, który żywo śledzą miliony ludzi. Polacy uwielbiają wraz z bohaterami przeżywać trudne chwile i cieszyć się ich szczęściem. Tym razem widzowie jednak będą musieli pogodzić się z ogromną tragedią. Czy Iza przeżyje niebezpieczny wypadek?

M jak miłość jest jednym z najpopularniejszych seriali TVP. Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami miliony widzów, którzy uwielbiają śledzić losy swoich ulubionych bohaterów, przeżywać z nimi trudne chwile oraz świętować sukcesy. Teraz twórczy przygotowali dla fanów coś okropnego – Iza miała straszny wypadek i wciąż nie zostało ujawnione czy kobieta go przeżyła.

Jak doszło do wypadku Izy z M jak miłość?

Serialowa Iza grana przez Adrianę Kalską miała wypadek. Kobieta była niesamowicie roztrzęsiona i wciąż oglądała się za siebie prowadząc samochód, bowiem wiedziała, że prawdopodobnie ściga ją jej psychopatyczny mąż Artur. Udało jej się uciec z niemieckiej leśniczówki i dojechać aż do Polski, gdzie ruszyła w stronę Poznania.

Okoliczności wypadku nie są jednak oczywiste – to nie z winy kobiety doszło do tragedii. Okazuje się, że to kierujący samochodem jadącym z naprzeciwka zasłabł i niespodziewanie skręcił na przeciwległy pas. Iza usiłowała uratować siebie i swoją córeczkę, niestety po wyminięciu samochodu uderzyła w barierki i wpadła do wody. Maja natychmiast została wyciągnięta ze znikającego w wodzie samochodu przez świadków zdarzenia, jednak samej Izy nie odnaleziono.

– Wygląda na to, że dziecku nic się nie stało, jest tylko trochę przestraszone… Ale i tak musimy pojechać z nią do szpitala, zrobić dokładniejsze badania. Powinien pan pojechać z nami. Płetwonurkowie są już w drodze… – powiedział przybyłemu na miejsce Arturowi ratownik.

Wszyscy powtarzają także mężczyźnie, że kobieta prawdopodobnie utonęła i nie ma szans na jej odnalezienie.

Czy kobieta przeżyje?

Jak się okazuje, tragicznie wyglądający wypadek skończył się szczęśliwie dla Mai, którą udało się uratować, nie wiadomo jednak dokładnie, co stało się z Izą. Odcinek kończy się pozostawiając widzów w niewiedzy, jednak przybyły na miejsce chwilę później Marcin słyszy, że kobieta nie żyje.

– Ludziom udało się dziecko wyciągnąć, ale ją zabrała rzeka. W tym miejscu są straszne wiry, dziewczyna od razu zniknęła pod wodą… Boże… taka śliczna, młoda, ciemne włosy… – mówią mu świadkowie wydarzenia.

Wszystko kończy się sceną na której Marcin rozpacza nad losem zmarłej ukochanej, jednak widzowie tak na prawdę muszą czekać na kolejne odcinki, nic bowiem jeszcze nie zostało przesądzone.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje Szarlota Pawel. Każdy urodzony w PRL zna jej komiksy
  2. Dzieje się! Kancelaria prezydenta wydała oficjalne oświadczenie ws. Andrzeja Dudy
  3. To już koniec lata. Prognoza pogody na najbliższe dni jest przerażająca!

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!


Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOse.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.