Ikona M jak miłość w szpitalu! Fani wstrzymali oddech

Ikona M jak miłość w szpitalu! Fani wstrzymali oddech

"M jak miłość" nie przestaje zaskakiwać swoich fanów nagłymi zwrotami akcji oraz sytuacjami, które powodują u widzów palpitacje serca. Już w najbliższych odcinkach znowu czeka nas coś naprawdę przerażającego - uwielbiany przez wszystkich bohater produkcji znajdzie się w szpitalu. 

"M jak miłość" swoją premierę miało w listopadzie 2000 roku, a przez te wszystkie lata TVP zdążyło wyemitować już ponad 1400 odcinków serialu. Za największe dokonanie twórców jednak zdecydowanie uznać można to, że widzowie wciąż nie są znudzeni zawiłą fabułą oraz zagmatwanymi losami bohaterów, które bezustannie zaskakują. Teraz po raz kolejny widzów czeka prawdziwy szok. Właśnie na jaw wyszło, że już w najnowszych odcinkach dojdzie do przerażającej sytuacji, przez którą wszyscy fani wstrzymają oddech. Uwielbiana ikona "M jak miłość" trafi do szpitala.

Ikona "M jak miłość" w szpitalu

Losy miłości Pawła oraz Julki są szczególnie burzliwe, okazuje się jednak, że najgorsze dopiero przed nimi. Rafał Mroczek wcielający się w jedną z najpopularniejszych postaci produkcji TVP właśnie ujawnił na swoim InstaStory, że jego postać trafi do szpitala, co z pewnością może przerazić wielu fanów "M jak miłość". Na szczęście ostatecznie okaże się, że to nie on będzie poszkodowanym - mężczyzna będzie towarzyszył swojej ukochanej, która odwiedzi w szpitalu swojego ojca. Nie do końca wiadomo, co stanie się mężczyźnie, sprawa jednak wygląda poważnie i może to być ogromna próba dla pary, która wciąż nie wydaje się w 100% pewna swojej miłości.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy miłość Pawła i Julki przetrwa wszystkie próby?

W ostatnim odcinku programu "Kulisy serialu M jak miłość" pojawiły się sugestie, że Paweł i Julka wkrótce się rozstaną, a ich miłość nie potrwa długo. - Jest tyle momentów, drobnych niuansów, które sygnalizują Julce, że ona nie jest i prawdopodobnie nigdy nie będzie najważniejsza w życiu Paweł. On nieświadomie krzywdzi ją bardzo mocno. Widzi to, jak bardzo się boi, ale Julka też się boi. To jest cały czas życie w niepewności (...).Obawiam się, że relacja Pawła i Julki zaczyna być bardzo toksyczna - zaczęła Joanna Kuberska. Rafał Mroczek jednak wyraźnie ma nadzieję na ten związek i nie wyklucza, że miłość rozkwitnie i wytrzyma jeszcze długi czas. - Związek Julki i Pawła? Młodzi, samotni ludzie tak naprawdę... Oczywiście może przyjść taki moment, że Paweł poczuje coś więcej do Julki... - sugeruje Mroczek. Jakby problemów było mało, wkrótce wrócić do Polski ma także Katia, a jej przyjazd zbiegnie się w czasie z podejrzeniami Julki, że zaszła w ciążę. Para będzie musiała w końcu podjąć decyzję czy jest w stanie w pełni sobie zaufać i chce poświęć się dla tej miłości. M jak miłość pikio.pl Fot. Instagram/rafalmroczek ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Alicji Bachledzie-Curuś odbierze mowę! Colin Farrell o związku z polską gwiazdą
  2. Kinga Rusin prosi o pomoc. Czeka nas prawdziwa rzeź
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News