Nadzieje fanów M jak miłość pogrzebane. Wielka gwiazda jednak nie wróci do serialu

Nadzieje fanów M jak miłość pogrzebane. Wielka gwiazda jednak nie wróci do serialu

"M jak Miłość" w minionym roku musiało ostatnio pożegnać wiele kluczowych postaci. Podczas zakulisowych rozmów mówiono o powrocie na plan Małgosi Chodakowskiej. Podobno aktorka, odtwarzająca postać, podjęła już decyzję w sprawie swojej przyszłości w produkcji.

"M jak Miłość" było dla niej początkiem wielkiej kariery. Dzięki udziałowi w produkcji stała się niezwykle popularna. Joanna Koroniewska odeszła jednak z planu sześć lat temu. Gdy pojawiła się na imprezie urodzinowej serialu wiele osób spekulowało, czy jest szansa na ponowne otwarcie. Okazuje się, że aktorce nie podobały się warunki finansowe. Wszystko zdradziła osoba z otoczenia.

Czy Joanna Koroniewska wróci do serialu M jak Miłość? Aktorka nie zgodziła się na warunki

Po odejściu Kacpra Kuszewskiego, Koroniewska chciała, aby to z jej postaci scenarzyści uczynili kluczową. Później się okazało, że jej plany musiały ulec zmianie. Producenci zaproponowali jej od tysiąca do tysiąca pięciuset złotych za dzień pracy. Podobno te warunki jej nie odpowiadały i podziękowała za udział w następnych odcinkach. Gdy pojawiła się na urodzinach "M jak Miłość", pojawiły się plotki, że ta na dobre wraca do serialu. Widzowie zauważali, że po tej decyzji scenarzyści musieliby zmienić historię całej rodziny Chodakowskich i Mostowiaków. Sama aktorka, w rozmowie z dziennikarzami, pozwoliła sobie na komentarz na temat ewentualnego powrotu. - Nigdy nie mów nigdy. Odeszłam wiele lat temu i nie wiem, co musiałoby się zdarzyć, albo mnie do tego przekonać. Ja kocham wszystkich twórców i nigdy nie odżegnuję się od tego, że to jest moje miejsce i było moje przez wiele lat. Ja dzięki temu jestem znana szerszej widowni, chociaż tej najmłodszej już nie - mówiła podczas spotkania wszystkich zaangażowanych w produkcję TVP na urodzinach tytułu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Okazuje się jednak, że zmieniła zdanie i chciałaby, aby jej rola była jedną z kluczowych. Takie informacje przekazała osoba z otoczenia tytułu, która zdradziła je w rozmowie z "Super Expressem". Koroniewska uważa, że odejście wielu kluczowych gwiazd skierować na nią zainteresowanie. - Furtka wciąż pozostaje otwarta - powiedziała osoba, która zna sytuację Koroniewskiej. Być może aktorka chciałaby poczekać, aż zmienią się szczegóły warunków przedstawionych przez producentów. Na razie jednak nie zobaczymy jej na planie serialu "M jak Miłość".ZOBACZ TAKŻE:
  1. TVP zdecydowało się na coś całkiem nowego! Niespodziewany obrót sprawy
  2. Spełnia się czarny scenariusz dla TVP! Kurdej-Szatan podjęła ostateczną decyzję
  3. Zwariowali! TVP w odmętach szaleństwa, sylwester jeszcze się u nich nie skończył
  4. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
  5. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News