Figurska startuje z list PiS bo "chce promować wierność". Wcześniej zdradzała męża i zaszła w ciążę z 10 lat starszym kochankiem

Figurska startuje z list PiS bo "chce promować wierność". Wcześniej zdradzała męża i zaszła w ciążę z 10 lat starszym kochankiem Źródło: youtube.com/Dominika Chorosińska Figurska

"M jak Miłość" było jej bramą do świata celebrytów. Teraz będzie startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego, lecz internauci wyciągają wobec niej bardzo poważne zarzuty.

"M jak Miłość" przyniosło jej rozgłos, a teraz aktorka znana z serialu znalazła się na celowniku internautów.  Dominika Figurska musi się mierzyć teraz z falą krytyki.

Ostatnia działalność aktorki w polityce zaczyna odbijać się coraz szerszym echem. Figurska była gościem w internetowej Telewizji Republika, czy w Telewizji wPolsce na Youtube. Od jakiegoś czasu gwiazda "M jak miłość" bryluje na salonach i jest promowana przez TVP.

M jak Miłość - serialowa aktorka pod ostrzałem krytyki

Start aktorki w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list Prawa i Sprawiedliwości odbił się szerokim echem w mediach. Dominika Figurska startuje do wyborów z hasłem „Rodzina Sercem Europy” i przez to rozumie promowanie wierności i wartości rodzinnych. 

Internet jednak nigdy nie zapomina. Wytyka się jej hipokryzję, bo aktorka ma na swoim koncie skandale obyczajowe. Dominika Figurska 17 lat temu wzięła ślub z Michałem Chorosińskim i obecnie wychowuje z nim aż piątkę dzieci. Problem w tym, że nie wszystkie dzieci pochodzą z tego małżeństwa.

Aktorka wdała się romans z o 10 lat starszym od niej reżyserem i kompozytorem, z którym zresztą zaszła w ciążę. Jak się jednak okazało, Figurska nie planowała przyszłości z kochankiem, a dziecko zdecydowała się wychowywać razem ze swoim mężem - który też wdawał się w romanse.

Dominika Figurska nie zamierza się wycofać

Aktorka przyznaje, że stała się gorliwą katoliczką i zostawiła za sobą czasy burzliwych romansów. Jak sama stwierdziła - powrót do wiary katolickiej pozwolił jej uratować małżeństwo i od tego momentu stara się świecić przykładem. Aktorka nagrała również film, w którym zamieszcza odpowiedź do osób wytykającej jej hipokryzję. Mówi w nim, że małżeńskie zdrady i kryzysy umocniły jej związek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Figurska nie zamierza publicznie przepraszać ani wycofywać się z kandydowania do wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Dominika Chorosińska z domu Figurska jest wychowankiem Państwowej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Ma za sobą występy w Teatrze Polskim we Wrocławiu (w którym występuje od 2001 roku), jak i w wielu filmach i serialach. Znana z serialu M jak Miłość gdzie grała Ewę Nowicką-Skalską. Grała również w serialach Barwy Szczęścia i Pierwsza Miłość. Ponadto ma na koncie udział w filmach takich jak Smoleńsk czy Enduro Bojz.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

Źródło: planeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News