Gwiazdor M jak Miłość ma nietypowe plany. Będziemy mu kibicować na Eurowizji?

Gwiazdor M jak Miłość ma nietypowe plany. Będziemy mu kibicować na Eurowizji?

M jak Miłość - topowy serial telewizji publicznej - cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzięki niemu wielu nieznanych aktorów mogło wypromować swoje nazwisko i diametralnie odmienić przyszłą ścieżkę kariery. Jest nim także odtwórca jednej z głównych ról. Kacper Kuszewski dzięki talentowi estradowemu podbił nie tylko małe ekrany, ale i listy przebojów. Znamy zaskakujące plany aktora.

M jak Miłość i producenci tego serialu - jednego z najdłużej emitowanych w Polsce - musieli pożegnać się z serialowym Markiem. Kacper Kuszewski miał ręce pełne roboty związanej z rozwojem swojej kariery muzycznej. Gdy zadebiutował w 2015 roku płytą "Album rodzinny" nic nie zapowiadało, że odda się karierze estradowej całkowicie. Od wielu lat angażuje się w przedsięwzięcia muzyczne. W teatrze przyjmuje role śpiewające, brał udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Koncertował również z zespołem Leszcze.

Aktor M jak Miłość w nowej roli. Czy Kacper Kuszewski pojedzie na Eurowizję?

Umuzykalniony aktor ma jednak apetyt na więcej. Aktualnie, intensywnie koncertuje, ale... czy chciałby reprezentować Polskę na Eurowizji? W jednym z wywiadów przyznał, że ma konkretne plany dotyczące konkursu. M jak Miłość pożegnało swojego flagowego aktora jakiś czas temu. Teraz, zapytany wprost o plany muzyczne i prezentację Polski na Eurowizji powiedział: - Nie ten kierunek! Na pewno! Ja zawsze podkreślam, że jestem aktorem, a nie wokalistą, więc te moje próby zawsze mają charakter aktorski - zaprzeczył doniesieniom. Później w rozmowie dziennikarz wspomniał innego aktora, który swój talent aktorski całkowicie wykorzystał by podbić listy przebojów. Sławomir, przytoczony w rozmowie, wspominał podobno, że chciałby Polskę na Eurowizji reprezentować. - Nie będę się migał. Nie będę reprezentował Polski na Eurowizji - uciął stanowczo Kacper Kuszewski. Konkurs Piosenki Eurowizji, odbywający się cyklicznie od ponad 60 lat, wypromował wiele topowych dziś nazwisk. Nie wiadomo jeszcze, kto finalnie zaprezentuje Polskę w 2019 roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tak wygląda skrywana, największa duma Sławomira. Fani poruszeni
  2. Zmarła legendarna piosenkarka. Właśnie ujawniono wstrząsające szczegóły
  3. Nie żyje słynna Polka, była wzorem dla milionów. Przegrała z chorobą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News