M jak Miłość to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych polskich seriali. Produkcja od lat lansuje wiele gwiazd rodzimej sceny aktorskiej, nieprzerwanie cieszy się wielką popularnością i uwielbieniem fanów. Jak się okazuje, jedna z czołowych gwiazd produkcji znajdowała się w wielkim niebezpieczeństwie. Historia kobiety szokuje.

M jak Miłość przez lata istnienia na antenach telewizji publicznej wielokrotnie dawało się jako serial poruszający ważne, życiowe dramaty lubianych przez polską widownię bohaterów. Jak się okazuje, rodzice jednej z gwiazd produkcji stali przed podobnym, ciężkim problemem. Aktorka mogła nawet umrzeć.

M jak Miłość. Gwiazda serialu ujawnia szokujące fakty

Aktorką, która postanowiła opowiedzieć o dramacie swoim i swoich rodziców jest Dominika Figurska. Aktorka w produkcji telewizji polskiej występowała przez 8 lat między 2002 a 2010 rokiem. Fanom serialu dała się zapamiętać dzięki roli Ewy Nowickiej – Skalskiej. Po odejściu z M jak Miłość, artystka zaczęła udzielać się w dziennikarstwie. Obecnie jest jedną z prowadzących „w tyle wizji” stacji TVP INFO. Z racji sympatii kobiety wobec konserwatywnych i prawicowych środowisk, aktorka aktywnie udziela się w organizacjach kościelnych. Na jednym z rekolekcyjnych spotkań z elbląską młodzieżą postanowiła opowiedzieć o dramacie, jaki spotkał jej rodziców w momencie narodzin gwiazdy telewizji publicznej.

– Urodziłam się jako wcześniak, tu w Elblągu, i lekarze nie dawali mi większych szans na przeżycie. Do mojej mamy lekarz powiedział: jest pani młoda, będzie pani miała jeszcze dzieci… I moja mama w tym szpitalu padła na kolana i zaczęła prosić Matkę Bożą o ocalenie mojego życia – miała powiedzieć na spotkaniu z młodymi wiernymi aktorki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

10 zdrowych nawyków żywieniowych, które każdy powinien wprowadzić

Trudne dzieciństwo aktorki

Jak sama wspominała, pierwsze tygodnie życia spędziła w inkubatorze, gdzie lekarze wraz z rodzicami cały czas dbali o jej zdrowie.

-Dzięki ciężkiej pracy moich rodziców, ponieważ wykonywali ze mną, jako niemowlakiem, bardzo żmudne ćwiczenia dzień w dzień, okazało się, że nie jestem upośledzona, jestem zdrowa i szczęśliwa, chociaż to nie nastąpiło od razu.- wyznała kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jej życie to bajka. Iga Lis w odmętach marzeń
  2. Beata Tadla przemalowała się na blond! Wygląda jak nie ona
  3. Zszokowała występem w TVN. Wielka tragedia, ukochany zginął na jej oczach
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos

Jak uniknąć choroby Alzheimera? 15 pożytecznych zachowań