Dziecko bohatera "M jak Miłość" przeżywa dramat. To zbyt trudne rozstanie

Dziecko bohatera "M jak Miłość" przeżywa dramat. To zbyt trudne rozstanie Źródło: TVP2

Wszyscy fani "M jak miłość" będą w nadchodzących dniach świadkami bardzo dramatycznych przeżyć. Wszystko przez rozstanie jednego z głównych bohaterów ze swoją partnerką. Okazuje się, że jego syn przeżywa przez to prawdziwy dramat.

Rozstania są tym bardziej bolesne, jeśli angażują dzieci. Dobitnie przekonają się o tym wszyscy sympatycy "M jak miłość", kiedy będą patrzeć na cierpienie syna jednego z głównych bohaterów. Maluch nie będzie w stanie zrozumieć, dlaczego w jego życiu zabraknie partnerki ojca.

"M jak miłość": dramat dziecka bohatera. Wszystko przez rozstanie ojca

W 1422 odcinku "M jak miłość" dojdzie do kolejnych poważnych dramatów w związku Marcina i Ani. Mężczyzna przez długi czas okłamywał swoją ukochaną i nie mógł się zdecydować co do tego, czy chce od niej odejść dla Izy. Jednak Żakowska bardzo szybko zrozumiała, że jej ukochany ma romans. Ania do samego końca będzie miała nadzieję, że Marcin się opamięta i wróci do niej. Niestety nie znajdzie to odzwierciedlenia w rzeczywistości, gdyż dla niego będzie się liczyła tylko Iza. Po wielkim rozstaniu dziennikarka nie będzie w stanie się pozbierać i zgubi sens życia. Niesiona emocjami napisze artykuł o "depresji porozstaniowej", który w końcu zostanie przeczytany przez byłego chłopaka. Marcina ruszy sumienie i zacznie myśleć o tym, jak mógłby naprawić sytuację między nimi. Jego brat będzie ostrzegał, żeby po raz kolejny nie podejmował zbyt pochopnych decyzji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy to moja wina, tato?

Trudnej sytuacji dotyczącej rozstania nie będzie w stanie zrozumieć syn Marcina. Będzie się zastanawiał, dlaczego poprzednia partnerka ojca nie pojawia się już u nich w domu. Niestety, maluch będzie obwiniał siebie za wszystko to, co wydarzyło się między tatą, a Anią. - Pogniewała się na mnie. To są trudne sprawy, smyku - będzie próbował wyjaśnić Marcin. - To przeze mnie? Bo byłem niegrzeczny? Na mnie też się gniewa? - zapyta Szymek. - Na ciebie na pewno nie. Nie zrobiłeś niczego złego - odpowie ojciec starając się go uspokoić. Tymczasem Ania poczuje, że jej świat zupełnie legł w gruzach i będzie topiła swoje smutki w kieliszku. Agnieszka znajdzie ją kompletnie pijaną w mieszkaniu. Być może będzie to początek jej upadku i alkoholizmu, chociaż wiadomo, że jej najbliżsi zrobią wszystko, żeby po rozstaniu wróciła do siebie.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Znamy już pełen skład Tańca z Gwiazdami. Niektóre nazwiska to prawdziwe zaskoczenie 
  2. Irena Dziedzic sama była sobie winna? Zaskakujące doniesienia mediów 
  3. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  Następny artykuł