Kolejni aktorzy odchodzą z "M jak Miłość". Co tam się dzieje?

Kolejni aktorzy odchodzą z "M jak Miłość". Co tam się dzieje?

Serial "M jak miłość" jest jednym z najpopularniejszych programów w telewizji. Produkcja była wielokrotnie nagradzana, jednak w ostatnim czasie narosło wokół niej sporo kontrowersji. Jak się okazało, kolejne osoby zdecydowały się na odejście z obsady serialu.

"M jak miłość" już od wielu lat możemy oglądać na antenie TVP2. Serial przez ten czas zdobył wierną rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na każdy kolejny odcinek. Jednak teraz zdecydowanego rozgłosu produkcji przyniosły doniesienia o tragicznych warunkach pracy na planie. Wszystko rozpoczęło się od odejścia Olgi Frycz, która w jednym z wywiadów podzieliła się swoimi doświadczeniami z planu. W jej ślady poszedł również Kacper Kuszewski, który wcielał się w postać Marka Mostowiaka. Oboje bardzo negatywnie wypowiedzieli się o swojej pracy podczas kręcenia tej produkcji.

M jak miłość: odchodzi kolejna osoba

Najnowszą osobą, która zdecydowała się na odejście z serialu, jest Julita Fabiszewska, znana przede wszystkim ze swojej kariery muzycznej. Jula, bo taki pseudonim wybrała wokalistka, wcieliła się w postać opiekunki serialowego Szymka. Piosenkarka swoją przygodę z serialem rozpoczęła w 2017 roku i pojawiała się w wielu odcinkach. Jednak mimo wszystko zdecydowała się na odejście, co bardzo zasmuciło jej fanów. Wiele osób dostrzega w tej decyzji wpływ atmosfery na planie, o której wypowiadała się Frycz oraz wielogodzinne plany zdjęciowe przytoczone przez Kuszewskiego. Sama piosenkarka nie oczekiwała, że jej przygoda na planie potrwa długo. Mimo to jej fani twierdzą, że gdyby praca na planie przebiegała, tak jak trzeba, to wokalistka nie zrezygnowałaby, tak szybko.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. źródło: eska.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News