Takiego dramatu fani M jak Miłość nie zniosą! Główna postać będzie straszliwie cierpieć

Takiego dramatu fani M jak Miłość nie zniosą! Główna postać będzie straszliwie cierpieć Źródło: Fot. Facebook/M jak miłość

"M jak miłość" nie przestaje zaskakiwać. Twórcy przygotowali dla swoich widzów dramat, którego ci z pewnością się nie spodziewali. Ulubiona postać będzie musiała przejść przez okropne cierpienie, mimo że wszystko zapowiadało się wspaniale. 

"M jak miłość" pochwalić się może ogromną liczbą odcinków, które - mimo upływu lat - wciąż uważnie oglądają tysiące Polaków. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy rodziny Mostowiaków, które w ostatnim czasie nie przestają zaskakiwać. Nagłe zwroty akcji, poważne wypadki oraz ogromne tragedie są tam na porządku dziennym, a widzowie je wręcz uwielbiają. Tym razem jednak twórcy postanowili zaskoczyć fanów czymś, czego nie spodziewał się nikt. Ulubioną gwiazdę czeka prawdziwa tragedia, której nic nie zapowiadało.

Nic nie zapowiadało tragedii

Niedawno wszyscy byli zachwyceni, ponieważ wyszło na jaw, że Kinga Zduńska grana przez Katarzynę Cichopek jest w ciąży - i to bliźniaczej. Wydawało się, że wszystko układa się idealnie. Kobieta wraz ze swoim ukochanym przez bardzo długi czas starali się o dziecko, a teraz przyszła mama ze zniecierpliwieniem wypatrywała upragnionego dnia narodzin. Kinga miała wszystkie typowe objawy związane z ciążą: brzuszek już się zaokrąglał, wzrastał jej apetyt, czuć było nawet pierwsze kopnięcia dzieciaczków, jednak sielankowy klimat nie mógł trwać zbyt długo. Nikt się nie spodziewał, że już wkrótce będzie się musiała zmierzyć ze straszną diagnozą lekarza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda "M jak miłość" straci wzrok

W ostatnim odcinku kobieta poczuje się jednak nagle wyjątkowo źle. Zgłosi się natychmiast do ginekologa, który jednak nie szczególnie jej pomoże. Zaleci tylko odpoczynek i nieprzemęczanie się, co jednak niewiele zdziała. Już kilka chwil później kobieta straci wzrok podczas podnoszenia swojego synka. Stanie się to tylko na moment, lecz biorąc pod uwagę jej utratę wzroku wiele lat temu po wypadku, kobieta bardzo się przestraszy i uda na wizytę do lekarza. Tam okaże się, że ma problemy z ciśnieniem oraz siatkówką, a ciąża może być niebezpieczna dla jej zdrowia. Rodzina boji się, że grozi jej trwała utrata wzroku i powtórzy się sytuacja sprzed lat. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Dramat w Rolnik szuka żony! Uczestnik opowiedział o walce z ciężką chorobą
  2. Magda Gessler zaliczyła wpadkę! Zdradziła ogromną tajemnicę TVN-u
  3. Ten program Polsatu był hitem. Jego uczestnicy skończyli BARDZO źle
  4. POLSKIE RASY PSÓW. JAKIE PSY MAJĄ POLSKIE POCHODZENIE?
  5. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News