„M jak Miłość”, dzięki kreacjom najpopularniejszych polskich gwiazd, cieszy się wciąż niebywałym sukcesem. Polacy chętnie śledzą losy bohaterów. Właśnie pojawiła się informacja, z której wynika, że jedna z czołowych postaci będzie poważnie chora!

M jak Miłość” tworzą najważniejsi aktorzy polskiej sceny. Nestorzy rodu, czyli Barbara i Lucjan byli na ekranach od samego początku. Teresa Lipowska zdawała się być związana z tytułem, nikt więc nie przypuszczał, że może odejść z produkcji.

Choroba Barbary. Co się wydarzy w najnowszym odcinku „M jak Miłość”?

Chodakowski postanowi ukryć się w domu Jurka Kolędy. W Grabinie nikt nie zauważy obecności mężczyzny, a wszystko przez misternie stworzony plan gospodyni. Gdy jednak Marek i Ewa zauważą dziwne zachowanie kobiety, zaczną ją podejrzewać o to, że jest chora.

– Wychodzi gdzieś nie mówiąc nikomu dokąd idzie. Albo rozmawia przez telefon, wchodzisz do pokoju i ona się rozłącza – powie zaniepokojona Ewa swojemu mężowi.

Marek również będzie zdenerwowany zachowaniem swojej matki. Po rozmowie z żoną przyzna, że ta może mieć rację. Barbara jednak nie ukrywa choroby, a fakt obecności Chodakowskiego. Aby wymusić wyznanie prawdy, która powoduje dziwne zachowanie, para postanowi zadzwonić do Artura.

Prawdę ma odkryć Kisielowa, która powie Basi o obecności Chodakowskiego. Później ta przyzna rację, sugerując, że sama dała mężczyźnie klucze do domu.

Teresa Lipowska – aktorka prywatnie

Mieszka na warszawskich Kabatach. Ma nie tylko niesamowitą charyzmę, ale i ogromną empatię. Reżyserzy zawsze lubili z nią współpracować. Profesjonalna i ciepła – mówili pracownicy produkcji.

Trzyletnie małżeństwo z Aleksandrem Lipowskim zakończyło się rozwodem. Podobno mężczyzna miał jej powiedzieć, że „znudziła mu się”. Później poznała Tomasza Zaliwskiego i spędziła z nim czterdzieści cztery lata. Gdy w 2006 roku zmarł, świat aktorki natychmiast się zawalił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]

W wywiadach przyznaje, że nie szuka miłości. Prawdziwą miłość, jej zdaniem, ma już za sobą. Każdego dnia myśli o swoim mężu i pielęgnuje pamięć o nim. W tamtym roku doszły do mediów informację, że Lipowska jest chora. Po śmierci Witolda Pyrkosza załamała się, a stres natychmiast przeniósł się na problemy z sercem. Gdy usłyszała od lekarzy o swoim stanie, postanowiła zacząć żyć aktywniej. Czas spędza na świeżym powietrzu, pokochała spacery. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli jeszcze długo oglądać ją na ekranach Telewizyjnej Dwójki. Najnowszy odcinek serialu już w najbliższy poniedziałek.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Serial w telewizji publicznej bije rekordy popularności. Co słychać u bohaterów „Barwy szczęścia”
  2. Barwy szczęścia: Ulubiona aktorka odchodzi z serialu. Grała tam od 11 lat
  3. Wykryli guza mózgu u uwielbianej aktorki Barw Szczęścia. Dramatyczna walka o życie

Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]

Zobacz również