Widzowie M jak Miłość kochali ją od początku serialu. Bohaterka jest ciężko chora

Widzowie M jak Miłość kochali ją od początku serialu. Bohaterka jest ciężko chora

"M jak Miłość", dzięki kreacjom najpopularniejszych polskich gwiazd, cieszy się wciąż niebywałym sukcesem. Polacy chętnie śledzą losy bohaterów. Właśnie pojawiła się informacja, z której wynika, że jedna z czołowych postaci będzie poważnie chora!

"M jak Miłość" tworzą najważniejsi aktorzy polskiej sceny. Nestorzy rodu, czyli Barbara i Lucjan byli na ekranach od samego początku. Teresa Lipowska zdawała się być związana z tytułem, nikt więc nie przypuszczał, że może odejść z produkcji.

Choroba Barbary. Co się wydarzy w najnowszym odcinku "M jak Miłość"?

Chodakowski postanowi ukryć się w domu Jurka Kolędy. W Grabinie nikt nie zauważy obecności mężczyzny, a wszystko przez misternie stworzony plan gospodyni. Gdy jednak Marek i Ewa zauważą dziwne zachowanie kobiety, zaczną ją podejrzewać o to, że jest chora. - Wychodzi gdzieś nie mówiąc nikomu dokąd idzie. Albo rozmawia przez telefon, wchodzisz do pokoju i ona się rozłącza - powie zaniepokojona Ewa swojemu mężowi. Marek również będzie zdenerwowany zachowaniem swojej matki. Po rozmowie z żoną przyzna, że ta może mieć rację. Barbara jednak nie ukrywa choroby, a fakt obecności Chodakowskiego. Aby wymusić wyznanie prawdy, która powoduje dziwne zachowanie, para postanowi zadzwonić do Artura. Prawdę ma odkryć Kisielowa, która powie Basi o obecności Chodakowskiego. Później ta przyzna rację, sugerując, że sama dała mężczyźnie klucze do domu.

Teresa Lipowska - aktorka prywatnie

Mieszka na warszawskich Kabatach. Ma nie tylko niesamowitą charyzmę, ale i ogromną empatię. Reżyserzy zawsze lubili z nią współpracować. Profesjonalna i ciepła - mówili pracownicy produkcji. Trzyletnie małżeństwo z Aleksandrem Lipowskim zakończyło się rozwodem. Podobno mężczyzna miał jej powiedzieć, że "znudziła mu się". Później poznała Tomasza Zaliwskiego i spędziła z nim czterdzieści cztery lata. Gdy w 2006 roku zmarł, świat aktorki natychmiast się zawalił.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W wywiadach przyznaje, że nie szuka miłości. Prawdziwą miłość, jej zdaniem, ma już za sobą. Każdego dnia myśli o swoim mężu i pielęgnuje pamięć o nim. W tamtym roku doszły do mediów informację, że Lipowska jest chora. Po śmierci Witolda Pyrkosza załamała się, a stres natychmiast przeniósł się na problemy z sercem. Gdy usłyszała od lekarzy o swoim stanie, postanowiła zacząć żyć aktywniej. Czas spędza na świeżym powietrzu, pokochała spacery. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli jeszcze długo oglądać ją na ekranach Telewizyjnej Dwójki. Najnowszy odcinek serialu już w najbliższy poniedziałek.Najlepsze newsy dnia:

  1. Serial w telewizji publicznej bije rekordy popularności. Co słychać u bohaterów "Barwy szczęścia"
  2. Barwy szczęścia: Ulubiona aktorka odchodzi z serialu. Grała tam od 11 lat
  3. Wykryli guza mózgu u uwielbianej aktorki Barw Szczęścia. Dramatyczna walka o życie
Następny artykuł