Ukochany bohater M jak Miłość odchodzi. Już więcej go nie ujrzymy

Ukochany bohater M jak Miłość odchodzi. Już więcej go nie ujrzymy Źródło: Facebook/M jak Miłość

M jak Miłość wciąż trzyma widzów w napięciu. Już wkrótce w uwielbianym serialu TVP wydarzy się kolejny dramat. W niezwykle przykrych okolicznościach odejdzie jeden z głównych bohaterów.

"M jak Miłość" po raz kolejny zaskoczy swoich widzów. Jak się okazuje, będzie to niestety przykra niespodzianka. Z serialu ma zniknąć jeden z uwielbianych bohaterów, a okoliczności jego odejścia będą bardzo dramatyczne. Łukasz Wojciechowski (Jakub Józefowicz) to niepokorny syn Marty Mostowiak, który w przeszłości dorabiał jako dealer narkotyków.

To właśnie przez niego Magda Chodakowska (Anna Mucha) mogła stracić życie. Jej tabletki na serce przypadkowo wymieszały się ze środkami odurzającymi, które chłopak trzymał w łazience. Kobieta dostała zapaści i ledwo uszła z życiem. W ostatnim odcinku serialu "M jak Miłość" wyszło na jaw, że sprawcą tego incydentu był Łukasz.

Uwielbiany bohater "M jak Miłość" odejdzie w bardzo przykrych okolicznościach

Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) wpadł w szał, gdy okazało się, że Łukasz o mały włos nie doprowadził do śmierci jego ukochanej. Padły bardzo mocne oskarżenia, po których chłopak spakował walizki i wyprowadził się od swojego ojczyma i jego obecnej partnerki. 

Łukasz udał się do swojej dziewczyny Katii (Joanna Jarmołowicz), którą coraz bardziej niepokoiło zachowanie ukochanego. Kolejne odcinki "M jak Miłość" nie przyniosą pozytywnego rozwiązania. Wojciechowski nie będzie miał odwagi powiedzieć dziewczynie o swojej mrocznej przeszłości i przyznać się do tego, co ostatnio zrobił. Obawia się nie tylko reakcji ukochanej, ale również wymiaru sprawiedliwości, którym straszył go Andrzej. Jedynym wyjściem z sytuacji okaże się ucieczka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Łukasz Wojciechowski porzuci dziewczynę i zniknie bez śladu

W 1447 odcinku serialu "M jak Miłość" Łukasz zdecyduje się na bardzo radykalny krok. Poinformuje Katję, że zamierza się z nią rozstać, ale nie wyjawi powodów swojej decyzji. Dziewczyna wpadnie w szał i pogrąży się w rozpaczy. Wojciechowski spakuje swoje rzeczy i zniknie bez śladu.

Dalsze losy bohaterów telenoweli "M jak Miłość" można śledzić w TVP2. Nadchodzące odcinki z pewnością przyniosą ogromne emocje.

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Pilne informacje Polsatu, premier jedzie na miejsce. Trąba powietrzna w Polsce, zwołano sztab kryzysowy
  4. Jaką emeryturę dostanie Rydzyk? Tego nie spodziewał się absolutnie nikt
  5. Roksana Węgiel w sukience z lateksu na Wielkiej Gali Gwiazd. Wszyscy patrzyli tylko na 14-latkę
  6. To już oficjalne: pensja minimalna pójdzie w górę. Spora podwyżka dla miliona Polaków, wiemy od kiedy

źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu