Uwielbiana aktorka "M jak Miłość" miała wypadek. Trafiła na oddział chirurgii w Warszawie

Uwielbiana aktorka "M jak Miłość" miała wypadek. Trafiła na oddział chirurgii w Warszawie Źródło: youtube.com/tvp

Fani "M jak Miłość" są bardzo zmartwieni. Uwielbiana aktorka z ciężką kontuzją trafiła na oddział chirurgii. Czy miłośnicy serialu mają się czego obawiać?

M jak Miłość sprawiło, że stała się uwielbiana. Niestety, ale podziwiana przez tysiące widzów gwiazda trafiła do szpitala po niezwykle groźnej kontuzji, jakiej się nabawiła. Fani aktorki boją się, że kontuzja sprawi, że nie będzie w stanie występować w swojej ulubionej telenoweli. Czy miłośnicy talentu młodej nadziei polskiego kina mają powody do obaw?

Fani serialu M jak Miłość zaniepokojeni. Uwielbiana gwiazda trafiła do szpitala

Osobą, która przez następne tygodnie będzie dochodzić do zdrowia jest Julia Wróblewska. Uwielbiana aktorka nabawiła się kontuzji nogi i opuściła oddział chirurgiczny jednego z warszawskich szpitali w gipsie. O tym, co jej dolega, opowiedziała za pomocą swojego Instagrama.


 - Dla zastanawiających się, o co chodzi: naderwany i skręcony staw skokowy plus o mały włos niezłamana kość, więc gips ma mnie chronić (złamałaby się od złego postawienia stopy itp.) - napisała gwiazda do martwiących się fanów.

Nie wiadomo jeszcze, co stało za kontuzją artystki, ale takie uszkodzenie może stanowczo pokrzyżować jej plany zawodowe i zaprzepaścić jej hobby. Przypomnijmy bowiem, że artystka jest z zamiłowania tancerką i uwielbia po godzinach pracy w telenoweli TVP odprężyć się tańcząc i trenując balet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy naderwany staw przeszkodzi aktorce?

Kontuzja Wróblewskiej, która odgrywa jedną z najważniejszych ról w telenoweli, mogła się okazać o wiele bardziej krytyczna. Według słów samej aktorki, groziło jej poważne złamanie, którego kurowanie mogłoby trwać miesiące. Trzeba przypomnieć, że aktorka jest także zaangażowaną studentką iberystki i poważniejsza kontuzja mogłaby negatywnie wpłynąć również na jej naukę.

Na szczęście kobieta znalazła się pod opieką doświadczonych specjalistów, którzy bardzo szybko opatrzyli ranę artystki i dali jej pełną medyczną pomoc. Sama gwiazda stara się podchodzić do sytuacji z uśmiechem i pomimo bólu chętnie odpowiadała swoim fanom. Wygląda na to, że widzowie popularnej opery mydlanej "M jak Miłość" nie mają się czego obawiać, a sama aktorka wróci do swoich zajęć najszybciej, jak tylko będzie mogła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile zarabia Agata Duda? Ujawniono jej dokładne zarobki. Zaskoczą one każdego Polaka!
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki!
  3. Właśnie ujawniono. Nie uwierzycie, ile zarabiała Agata Duda przed objęciem funkcji pierwszej damy
  4. Czy ona oszalała? Pawłowicz poucza praktykujących katolików, co powinni robić ws. pedofilii w Kościele
  5. Bez Janowskiego "Jaka to melodia" upadła na dno. Dzisiejszy odcinek nie pozostawia wątpliwości

źródło: Super Express

 

Następny artykuł