Niestety, fatalne wiadomości. Gwiazda "M jak miłości" i "Klanu" ma agresywnego raka, pilnie potrzebuje pieniędzy

Niestety, fatalne wiadomości. Gwiazda "M jak miłości" i "Klanu" ma agresywnego raka, pilnie potrzebuje pieniędzy Źródło: YouTube - ksaweryszczepanik

M jak miłość przez lata zaprezentowało nam wielu aktorów, którzy osiągnęli sławę i rozpoznawalność. Jedna z aktorek występujących w serialu potrzebuje pilnie pomocy. Dowiedzieliśmy się, że ma agresywnego raka.

M jak miłość należy dziś do najpopularniejszych seriali emitowanych w naszym kraju. Miliony Polaków przyznają, że śledziły lub nadal śledzą losy rodziny Mostowiaków, które od niemal 20 lat oglądać można na antenie TVP. Mieliśmy okazję poznać dzięki temu dziesiątki aktorów i aktorek, którzy zyskali wielką popularność właśnie dzięki udziałowi w serialu.

Jedna z kobiet, która ma za sobą występy w M jak miłość, znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Kobieta potwierdziła, że ma agresywnego raka, w związku z którym pilnie potrzebuje pomocy. Wiele osób potwierdziło już, że nie zostawi gwiazdy polskiego kina i teatru z jednym z najtrudniejszych problemów w życiu. Nie brakuje licznych głosów wsparcia.

Gwiazda M jak miłość jest chora na raka

Okazuje się, że chora jest Judyta Turan. 

- Sytuacja, w jakiej się znalazłam, jest dramatyczna. Mam 36 lat i dwie cudowne córeczki - 8-letnią Emmę i 6-letnią Gretę. Mam też bardzo agresywnego raka piersi… Nowotwór chce mnie zabrać w chwili, kiedy jestem najbardziej potrzebna. Proszę o pomoc – chcę nadal być mamą. Muszę wyzdrowieć, muszę żyć! Leczenie jest mi potrzebne natychmiast... - pisze w swoim apelu Judyta Turan.

Kobieta występowała w M jak miłość, Klanie i wielu innych serialach produkowanych przez największe polskie stacje, dzięki czemu dorobiła się sporej rozpoznawalności. Bardzo dobrze znali ją również ci, który są miłośnikami teatru, bo to właśnie tej dziedzinie gry aktorskiej najbardziej poświęca się Turan.

Aktorka znana z M jak miłość potrzebuje pomocy

- Im szybciej zacznę leczenie, tym lepiej. Nie można czekać, bo rak też nie czeka, by zabić! Tylko kilkutorowe leczenie spowoduje, że zwycięsko wyjdę z walki o życie. A przecież mam dla kogo żyć. Moje dwie córeczki czekają na mnie w domu, a ja mam im jeszcze tyle do powiedzenia! - pisze Turan.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Leczenie gwiazdy może zostać przeprowadzone jedynie w Niemczech, gdzie działa klinika specjalizująca się w tego typu przypadłościach. Problem w tym, że wciąż brakuje jej pieniędzy na wyjazd i skorzystanie z tego typu pomocy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu