Uwielbiany aktor M jak miłość w żałobie. Koronawirus zaatakował jego rodzinę, niestety jedna osoba zmarła

Uwielbiany aktor M jak miłość w żałobie. Koronawirus zaatakował jego rodzinę, niestety jedna osoba zmarła Źródło: .

Gwiazdor "M jak miłość" przeżywa trudny czas. Media obiegły smutne informacje o śmierci w jego rodzinie, wszystko przez koronawirusa.

Aktor znany z "M jak miłość", niestety, stracił bliską osobę. Jak sam poinformował, wirus Covid-19 dopadł również jego rodzinę. Gwiazdor z wielkim bólem przekazał wieść za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych. Aż ciężko uwierzyć w dramat, jaki go dosięgnął. 

Gwiazdor "M jak miłość" w żałobie. Koronawirus odebrał mu bliską osobę 

Epidemia koronawirusa trwa już od wielu tygodni i, niestety, nic nie wskazuje, by w najbliższym czasie miała ona dobiec końca. Nie w sposób ukryć, że z najgorszą sytuacją zmagają się Włochy, w których liczba zarażonych porażająco wzrasta z każdym dniem. Aktor znany z "M jak miłość", Tadeusz Chudecki, z przykrością poinformował, że w słonecznych Włoszech mieszkają jego bliscy, których również zaatakował wirus. Co gorsza, z powodu choroby zmarł jego szwagier. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- ITALIA moja druga Ojczyzna cierpi i umiera. Przedwczoraj na koronawirusa zmarł mój szwagier Albino, dzisiaj rano dowiedziałem się, ze drugi brat Giovanni został w nocy zabrany z wysoka temperatura do szpitala w Mantui. Kto się potrafi modlić niech się modli, kto ma inne sposoby niech wysyła dobra energię i życzliwe myśli. Wspomagajmy się i ratujmy. Moja szwagierka powiedziała mi dzisiaj: 'Taddeo, jeżeli jesteś jeszcze zdrowy błagam nos maseczkę i rękawiczki. To bardzo ważne!'. FORZA ITALIA, SIŁY POLSKO! - napisał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę i chorych w jednym województwie

2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny

Internautów bardzo poruszyło wyznanie aktora. Pod postem w kilka minut pojawiło się mnóstwo kondolencji ze strony fanów. Pocieszających słów nie zabrakło również od kolegów po fachu, a na komentarz zdecydowała się m.in. Ilona Łepkowska. 

- Tadziu, wyrazy współczucia… Dobrze, że Cię szwagierka przestrzega, tylko bardzo, bardzo szkoda, że Włosi byli tak nieodpowiedzialni przez tyle tygodni… Teraz płacą za to straszną cenę. Bardzo, bardzo szkoda - napisała aktorka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe doniesienia. Koronawirus może utrzymywać się na przedmiotach znacznie dłużej, niż myśleliśmy
  2. Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza
  3. Już wiadomo, co działo się z Agatą Dudą. Nagrała bardzo wymowny film dla Polaków
  4. Golden retriever przestraszył się burzy. Gdy podeszło do niego malutkie dziecko stała się niebywała rzecz, wszystko się nagrało
  5. Uwielbiany aktor M jak miłość w żałobie. Koronawirus zaatakował jego rodzinę, niestety jedna osoba zmarła
  6. Jakiego koloru banana wybierzesz? Wybór zdradzi o tobie wiele

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News