Fanki "M jak miłość" zadrżały. Najprzystojniejszy aktor rozstał się ze swoją partnerką

Fanki "M jak miłość" zadrżały. Najprzystojniejszy aktor rozstał się ze swoją partnerką Źródło: screenshot/tvp

Amant z "M jak miłość" właśnie przekazał informacje o sowim rozstaniu. Przystojniak znów jest do wzięcia, choć kulisy jego zerwania z dotychczasową partnerką mogą zasmucić. Wielbicielki natomiast bardzo się cieszą z takiego obrotu sprawy.

Gwiazdor "M jak miłość" przez wiele lat występowania na ekranie, zdobył serca milionów Polek. Wierne grono fanek straciło głowę dla przystojnego aktora, którego regularnie oglądały w ulubionym serialu. Teraz mogą się cieszyć, bowiem doniesienia o rozstaniu amanta z ukochaną zaczynają krążyć po sieci. Z pewnością wiele z nich teraz chciałoby go pocieszyć.

Aktor "M jak miłość" znowu jest singlem? 

Jeden z najpopularniejszych bliźniaków w kraju, Rafał Mroczek, od 13 lat był w szczęśliwym związku ze swoją narzeczoną. Aktor w 2016 roku oświadczył się Joannie Skrzyszewskiej, z którą ma córeczkę. Nikt się nie spodziewał, że po takim czasie para może się rozstać, jednak wszystko na to wskazuje.

Gwiazdor "M jak miłość" wybrał się do Indii, gdzie obecnie przebywa. O tym, co robi w egzotycznym kraju, informuje przez media społecznościowe, dodając bardzo dużo zdjęć. Na żadnym z nich jednak nie widać ani partnerki, ani córki. To zaniepokoiło media, które postanowiły rozwiać wszelkie wątpliwości. Otrzymali odpowiedź, która rzuca światło na obecny status artysty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor komentuje swoje rozstanie z partnerką

Nieoficjalnie udało się dowiedzieć, że zakochani rzeczywiście się rozstali. Do takich informacje dotarli dziennikarze Pudelka. Brak ukochanej na zdjęciach i pogłoski zasłyszane przez dziennikarzy portalu mogą sugerować, że faktycznie Rafał Mroczek znów jest singlem. Serce niejednej fanki z pewnością zadrżało z radości, gdy usłyszały takie nowiny.

Dzisiaj grzeje: 1. Prokuratura zabiera głos ws. wypadku Staraka. Potwierdzają się najgorsze obawy

2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Takie poszlaki jednak nie wystarczy dociekliwym dziennikarzom, którzy sami postanowili zapytać gwiazdora TVP o to, czy faktycznie rozstał się z Joanną. Dostali stanowczą odpowiedź.

- Drogi panie, jeśli zasugerował się pan moją podróżą do Indii, to jest to akcja, w którą się włączyłem. Tyle teraz mogę powiedzieć - odpisał aktor.

Tajemnicze słowa tylko zaostrzają ciekawość. Być może już wkrótce wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane.

  1. Agnieszka Woźniak-Starak ofiarą hejtu internautów. Nie zostawili na niej suchej nitki. W jej obronie stanęła znana gwiazda
  2. Media twierdzą, że Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

Źródło: Onet

Następny artykuł