"M jak miłość": Dwie śmierci
Pikio.pl
Irmina Jach - 17 Października 2020

Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

"M jak Miłość" zadebiutowało na antenie Telewizji Polskiej przed dwiema dekadami. Przez lata telewidzowie z zapartym tchem śledzili perypetie swoich ulubionych bohaterów. Nic dziwnego, że przez tak długi okres zdążyli zżyć się również z aktorami, którzy wcielali się w ich role. Fani śledzą swoich idoli w mediach społecznościowych, przeżywając wspólnie z nimi najważniejsze momenty życia. Teraz wielbiciele pogrążyli się w rozpaczy. Potwierdzono dwie śmierci, aktorka przekazała tragiczne wiadomości.

"M jak Miłość": Aktorka związana z kultowym serialem przeżywa trudne chwile. Przed kilkoma dniami w jej życiu doszło do wstrząsających zdarzeń. Dwie osoby, który były jej szczególnie bliskie, zakończyły swoje życia w nieoczekiwany sposób. Fani przesyłają wyrazy współczucia i kondolencje. To nie jedyna smutna informacja, o której pisaliśmy w ostatnich dniach.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

"M jak Miłość": Aktorka przekazała tragiczną wiadomość o dwóch śmierciach

Natalia Samojlik, aktorka związana z serialem "M jak Miłość" pogrążyła się w głębokiej żałobie. W jej rodzinie doszło w ostatnich dniach do tragicznych wydarzeń, którymi postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Młoda gwiazda, związana z deskami teatru, dubbingiem i rolami w produkcjach takich jak "Wojenne dziewczyny", poinformowała, że przez COVID-19 straciła dwóch najważniejszych mężczyzn w swoim życiu. Jej dziadek i ojciec przegrali trudną walkę z niebezpiecznym patogenem. Sytuacja jest naprawdę wstrząsająca, tata aktorki, jak wnika z relacji Natalii Samojlik, przez długi czas był odsyłany przez lekarzy z kwitkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- Wczoraj odbył się pogrzeb mojego taty Piotra Samojlika i dziadka. Chorowali na COVID-19. Dziadek zmarł w czwartek, tata w niedzielę. Nasze państwo jest do walki z tą straszną chorobą zupełnie nieprzygotowane. Tata chorował 3 tygodnie. W tym czasie miał dwie telewizyty i przepisany antybiotyk. O pozytywnym wyniku testu wykonanego we wtorek rano dowiedzieliśmy się w sobotę. W tym czasie - między wtorkiem a sobotą - odsyłano mnie, podając coraz to inne numery telefonów. Radzono czekać na wynik testu. Nikt, pomimo moich błagań, nie przyjechał taty zbadać, nie chciano przysłać karetki. Informowano mnie jedynie, że w szpitalach nie ma miejsc. Tata słabł, coraz trudniej oddychał, skarżył się na ból całego ciała - napisała gwiazda "M jak Miłość".

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Stanie się już 21 października o godzinie 10.00. Cała Polska odczuje skutki, już zaczynają ostrzegać

3. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Aktorka, pomimo szczerych chęci, nie mogła zrobić nic, by pomóc członkom rodziny. Nie chce oceniać pracy lekarzy, którzy są bezradni wobec braku jakichkolwiek procedur, ale nie kryje swojego żalu w obliczu tych trudnych dla niej wydarzeń. Chce tylko, by Polacy zdawali sobie sprawę z tego, w jak ciężkiej sytuacji się znaleźli.

- Mogłam mu towarzyszyć stojąc pod balkonem, podając jedzenie i czekając na wynik testu. Tata zmarł w niedzielę. Nie miał chorób współistniejących (...). COVID-19 naprawdę zabija. Państwo nie działa. W moim poście nie oceniam pracy lekarzy, którzy są zupełnie bezradni wobec braku jakichkolwiek sensownych procedur. Ochrona zdrowia nie może działać dobrze, jeśli zupełnie nie działa państwo - dodała.

M jak Miłość

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/natalia.samojlik/posts/10215218182802315

Najlepsze newsy dnia:

  1. Teściowa ukryła się w psiej budzie. Kradła z rodziną warzywa, interweniowały służby
  2. Justyna Żyła bardzo pomogła Piotrowi Żyle. Mało kto o tym wie, założyli dochodowy biznes, Piotr powinien dziękować do końca życia
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. NASA ogłosiła coś niezwykłego. Już wkrótce na Księżycu "zamontują" internet, prawdziwy przełom
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News