Trwa walka z czasem i śmiertelną chorobą. Małgorzata Kożuchowska opublikowała w sieci błagalny apel o pomoc

Trwa walka z czasem i śmiertelną chorobą. Małgorzata Kożuchowska opublikowała w sieci błagalny apel o pomoc Źródło: YouTube / ELLE Polska

M jak miłość sprawiło, że Małgorzatę Kożuchowską pokochały tysiące telewidzów. Teraz popularna aktorka błaga wszystkich o pomoc, opublikowała w sieci rozpaczliwy apel.

M jak miłość dało jej niezwykłą popularność i sympatię widzów. Niedawno w sieci pojawił się dramatyczny apel aktorki, Małgorzata Kożuchowska błaga wszystkich fanów o pomoc. Trwa walka ze śmiertelną chorobą, leczenie wymaga ogromnych pieniędzy. Liczy się czas i każda złotówka. 

M jak miłość było trampoliną do sławy dla Małgorzaty Kożuchowskiej

Choć aktorka już nie gra w popularnym serialu telewizji polskiej, to rola Hanki Mostowiak na stałe zapisała się w pamięci polskich telewidzów i przyniosła jej wielką sympatię.  Małgorzata Kożuchowska nie zwalnia tempa i wciąż pracuje nad nowymi projektami filmowymi. Kobieta jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym i zdjęciami z coraz to nowych planów.

Niedawno wielbiciele aktorki mogli jednak zobaczyć ją w innej roli niż zazwyczaj. Do sieci trafiło wzruszające nagranie, w którym Małgorzata Kożuchowska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka o zdrowie.

Była gwiazda "M jak miłość" prosi o pomoc

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Kożuchowska włączyła się w akcje pomocy małemu Franiowi Marcinkowskiemu. Chłopiec cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Aktorka poprosiła o wsparcie dla chorego dziecka wszystkich swoich fanów.

- Franiu, trzymaj się! Życzę Ci bardzo dużo zdrowia. Całusy wielkie - powiedziała w nagraniu Kożuchowska, jednocześnie zachęcając wszystkich do pomocy małemu Franiowi.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN podał najsmutniejszą wiadomość. Nikt się tego nie spodziewał, uwielbiany aktor zmarł przedwcześnie
2. Studentka miała problemy z pieniędzmi i prosiła mamę o pomoc. Nie wiedziała, że słucha jej ktoś jeszcze

Do "drużyny Frania" dołączył również inny znany aktor, Jan Nowicki. By uratować chłopcu życie, rodzice dziecka zbierają pieniądze na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Tylko tam można przeprowadzić terapię genową, która daje nadzieję na wyzdrowienie ich syna. Leczenie jest jednak kosmicznie drogie, kwota jaką trzeba zebrać, to 9 milionów złotych. 

- To najdroższa terapia na świecie! Gdyby rok temu ktoś powiedział mi, jakiej sumy będziemy potrzebować, nie uwierzyłabym. Dziś nie mam wyboru. Desperację i strach muszę zamienić w walkę o życie i zdrowie mojego dziecka - napisała na stronie internetowej zbiórki mama Frania Marcinkowskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. "Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji"
  2. Przełom w sprawie Dawida Kubackiego. Jego największy rywal rezygnuje z konkursu
  3. W sieci pojawiło się bardzo stare zdjęcie Kingi Rusin. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądała, nie przypomina dawnej siebie
  4. Smutne wieści, już nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak. Zdecydowała się na radykalny krok
  5. Witolda Pyrkosza kochały miliony Polaków. Umarł przez straszną chorobę, która może zaatakować każdego
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: SiePomaga

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News