Basia Mostowiak dozna prawdziwego szoku. Przekażą jej informację o ciąży, rodzina w "M jak miłość" się powiększy

Basia Mostowiak dozna prawdziwego szoku. Przekażą jej informację o ciąży, rodzina w "M jak miłość" się powiększy Źródło: instagram/mjakmilosc/official/

Wydarzenia w "M jak miłość" będą sporym zaskoczeniem dla fanów serialu. Uwielbiana bohaterka dowie się, że za kilka miesięcy przywita na świecie swojego potomka. Basia Mostowiak znów zostanie prababcią.

"M jak miłość" wróciło po wakacyjnej przerwie i choć stacja wyemitowała dopiero jeden premierowy odcinek, zapowiedź kolejnych wywołała spore emocje wśród telewidzów. Słynna rodzina Mostowiaków niebawem przywita na świecie nowego członka, co z pewnością jest równie szokującą, ale i radosną nowiną. 

Namiętny romans i burzliwy koniec 

Jeszcze przed wakacyjną przerwą, niedługo po tym, jak w serialu znów pojawił się syn Marty (Dominika Ostałowska), Łukasz (Jakub Józefowicz) poznał Katię (Joanna Jarmołowicz), z którą niemalże od razu wdał się w bliższą relację. Uczucie między nimi pojawiło się bardzo szybko, a gorąca znajomość stała się na tyle poważna, że bohaterka zdecydowała się stracić z Łukaszem dziewictwo.

Choć wszystko wskazywało na to, że teraz ich związek będzie zmierzał tylko ku lepszemu, problemy bohatera z przeszłości zmusiły go do tego, by zerwać kontakt z ukochaną i wyjechać na jakiś czas. Katia bardzo to przeżyła, a najbliższe wydarzenia wcale nie umniejszą jej zmartwień. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wielkie emocje w "M jak miłość". Rodzina Mostowiaków znów się powiększy 

Już w drugim odcinku nowego sezonu "Emki", bohaterka uda się do lekarza, który przekaże jej radosną nowinę. 

- Jest pani w piątym, szóstym tygodniu ciąży. Proszę: tu wyraźnie widać kilkumilimetrowy pęcherzyk ciążowy - powie specjalista. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jej mąż zmarł po wypiciu popularnego napoju. Teraz ostrzega innych, pod żadnym pozorem tego nie pijcie

2. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

Gruzinka będzie w wielkim szoku, jednak w towarzystwie konserwatywnego ojca, będzie starała się poskromić emocje. Dotrze do niej, że choć teraz nienawidzi byłego kochanka, będzie musiała mu o wszystkim powiedzieć. Z biegiem czasu informacja o ciąży dotrze również do pozostałych członków rodziny Mostowiaków, w tym przede wszystkim do Basi (Teresa Lipowska), która po raz kolejny zostanie prababcią. Reakcja Łukasza na wieść, że zostanie tatą, wciąż jest wielką zagadką, jednak najbliższe odcinki serialu z pewnością wszystko zdradzą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem
  4. Monika Brodka pilnie strzeże swej prywatności. Prawie nikt nie wiedział, jaki dramat rozgrywał się w jej domu
  5. Zdjęcia pośladków Kurdej-Szatan w sieci. To widok, którego nie da się zapomnieć

Źródło: plotek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News