Kolejne wielkie zmiany w "M jak miłość". Uwielbiani aktorzy zostaną zastąpieni innymi

Kolejne wielkie zmiany w "M jak miłość". Uwielbiani aktorzy zostaną zastąpieni innymi Źródło: instagram/mjakmilosc.official/

Wielkie zmiany w "M jak miłość", które przygotowali reżyserzy, mogą być sporym zaskoczeniem dla telewidzów. Jak możemy się dowiedzieć, będziemy zmuszeni pożegnać się z kolejnym bohaterem, jednak na jego miejscu pojawi się wiele nowych twarzy.

"M jak miłość" właśnie ruszyło ze swoim nowym sezonem. Premierowy odcinek wywołał wielkie emocje wśród fanów serialu, a zapowiedź kolejnych bardzo ich zaintrygowała. Widzowie już nie mogą doczekać się rozwinięcia wielu wątków, chcąc dowiedzieć się, jaki finał czeka uwielbianych bohaterów. Wielu z nich nie podejrzewało, że wraz z nadejściem nowego sezonu, nadejdą też nowi bohaterowie, którzy mogą nieźle namieszać. Jakby tego było mało, przyjdzie też moment pożegnania.  

Kolejne zmiany w "M jak miłość". Śmierć bohatera wstrząśnie widzami 

Już od jakiegoś czasu mogliśmy śledzić wątek Kamila Starskiego (Radosław Krzyżowski), który swoją osobą przewrócił do góry nogami życie Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Od niedawna wiadomo, że bohater niespodziewanie umrze, jednak nawet po swojej śmierci będzie miał znaczący wpływ na losy pielęgniarki. Wszystko za sprawą listu, w którym poprosi ją, by za wszelką cenę odnalazła jego nieślubnego syna, spadkobiercę majątku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wielkie powroty

Śmierć Starskiego to nie jedyne rewolucje, jakie czekają Mostowiaków. Wątek Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) ostatnimi czasy nieco ucichł, jednak teraz powróci ze zdwojoną siłą. Psychopata nie tylko zacznie śledzić Izę (Adriana Kalska), ale również wda się w bliższą relację ze swoją psycholog. Do kraju znów zawita Michał (Paweł Deląg), który zawalczy o serce Joasi (Barbara Kurdej-Szatan).

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Twórcy Kiepskich "uśmiercą" Ferdka. Widzowie zobaczą pogrzeb

Do serialu powrócą również bohaterowie, których nie widzieliśmy przez kilka lat. W życiu Chodakowskich pojawi się Tomasz Dedek, który swego czasu był współwłaścicielem hurtowni Krzysztofa Zduńskiego. W "Emce" zagości również Grzegorz Wons, który - nie wykluczone - będzie nowym partnerem Aleksandry Chodakowskiej. Po takich informacjach widzimy, że na telewidzów czeka wiele nieprzewidzianych zwrotów akcji, które mogą wywołać naprawdę skrajne emocje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Śliczna gwiazda TVP o ślubie i dzieciach. Jej narzeczony ma 19 lat, są uwielbiani za kultowy serial
  4. Dieta aztecka szybko zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej można pozbyć się nadwagi w rekordowo krótkim czasie
  5. Mama odkryła, z kim jej dziecko pisze przez internet i zamarła. Kobieta aż trafiła do szpitala


Źródło: party

Następny artykuł