Łukasz Fabiański, nasz bramkarz, który pokazał na EURO 2016, że bardzo trudno strzelić mu bramkę, nie potrafił ukryć łez w rozmowie z Polsat Sport. Polski sportowiec ma do siebie ogromne pretensje o to, że nie zdołał obronić ani jednego karnego w starciu Polska – Portugalia.

We wczorajszym starciu Polska – Portugalia nasi piłkarze rozegrali jeden z najlepszych meczów na EURO 2016. Mimo wszystko odpadli z turnieju, ponieważ zabrało im trochę szczęścia w rzutach karnych. Kuba Błaszczykowski nie strzelił swojego karnego, a Łukasz Fabiański nie obronił ani jednego.

ZOBACZ TAKŻE – Błaszczykowski komentuje mecz i rzuty karne. Zdradza „co dalej”

Tuż po meczu, do wszystkiego odniósł się nasz bramkarz, który wyraźnie nie mógł ukryć łez podczas rozmowy z Polsat Sport.

 – Nie przegraliśmy żadnego meczu przez 90 lub 120 minut. Jeśli wyciągniemy z tego turnieju dobre wnioski i nie przesadzimy z pewnością siebie, to myślę, że możemy pozytywnie podejść do eliminacji mistrzostw świata i potwierdzić, że drużyna idzie w dobrym kierunku – powiedział Fabiański.

ZOBACZ TAKŻE – Nawałka o swojej przyszłości w reprezentacji

Na koniec rozmowy przyznał łamiącym się głosem i przez łzy, że ma do siebie ogromne pretensje, bo „nie pomógł swojej drużynie”.

Mam do siebie ogromne pretensje, że na te dwie serie karnych nie pomogłem drużynie. W takich sytuacjach wiadomo, że się liczy bardziej na bramkarza… – powiedział Fabiański ledwo powstrzymując łzy.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: polsat news

...

Zobacz również

Zobacz również