Łzy cisną się do oczu. Gessler o swoim NIEWYOBRAŻALNYM dramacie z przeszłości

Łzy cisną się do oczu. Gessler o swoim NIEWYOBRAŻALNYM dramacie z przeszłości

Restauratorka zdobyła się na szczere słowa o sobie samej. Opowiedziała o swoim dramacie podczas nagrywania jednego z odcinków jej programu.

W najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" odwiedziła restaurację "Quarto" w Brańsku na Podlasiu. Tym razem obyło się bez przekleństw czy rzucaniem talerzami. Ku zaskoczeniu widzów, to nie w jedzeniu był problem.

Szczera rozmowa

Znana restauratorka poprosiła o szczerą rozmowę z uczestniczką programu, od której usłyszała, że bardzo szybko została wdową. Jej mąż zginął w wypadku samochodowym i od tamtej pani Dorota nie może sobie z tym poradzić. Straciła całą przyjemność z życia. - Zostałam sama z dwójką małych dzieci. Miałam wtedy 34 lat - pożaliła się kobieta Magdzie Gessler. Gdy restauratorka usłyszała żal kobiety, postanowiła podzielić się prywatnym wyznaniem. Specyficzna reakcja Gessler miała pocieszyć uczestniczkę, ze sama straciła męża bardzo wcześnie. - Ja miałam 33, kiedy zostałam wdową - odpowiedziała na wizji Gessler.

Choroba męża

- Mąż zachorował na nowotwór skóry. Byłam z nim do końca. Zmarł w moich ramionach. Wszystko, co potem się działo i dzieje obecnie w moim życiu, jest wynikiem tej straty. Całe życie uciekałam od tej tragedii, żyłam swoją pasją, rozwijałam się. Straciłam wspaniałego, dobrego człowieka. Wiedziałam, że to już się więcej w życiu nie wydarzy. Taka miłość, takie dobro, taka wzajemna troska. Kiedy odszedł, chciałam trochę tego dobra oddać innych. Synowi, pracy, światu - czytamy w magazynie "Gala"

Ta rewolucja zostanie jej w pamięci

Na pewno ta rewolucja zostanie jej w pamięci jako pozytywne wspomnienie. Rewolucja osiągnęła ogromny sukces, miejsce przepełnione uczuciami oraz dobrocią, a uczestnicy bardzo ciepli i godni zaufania. - Nie da się ukryć, że jest w tym tyle uczucia, ciepła i czegoś o czym mówią, że w Polsce jest, ale trudno znaleźć. Po raz pierwszy widzę miejsce, które może być takim miejscem z uczuciem, dobrocią, gdzie człowiek nabywa nie tylko kalorii, ale też miłości od bliźniego, czyli od właścicielki. Ona sama jej potrzebuje i chce też ją wam dać. Życzę temu miejscu wszystkiego najlepszego. Rzadko kiedy ktoś mnie tak wzruszył i komu tak zaufałam - wyznała Magda Gessler.

Sukces rewolucji

Ogromnym sukcesem zakończyła się rewolucja u pani Doroty. Restauracja zmieniła nazwę na "Ziemia Brańska Gospoda". Serwuje domowe, swojskie dania. Gessler, gdy po kilku tygodniach odwiedziła Brańsk, tak samo smakowały jej dania, jak podczas finałowej kolacji.    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News