Matka Teresa miała proroctwo dla Szumowskiego i jego żony. Tuż po wygłoszeniu jego słów umarła

Matka Teresa miała proroctwo dla Szumowskiego i jego żony. Tuż po wygłoszeniu jego słów umarła Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Łukasz Szumowski wraz z żoną spotkali przed laty matkę Teresę z Kalkuty. W trakcie spotkania przepowiedziała im, co ich spotka, a niedługo później umarło. Dziś przypomniano tę historię z obecnym ministrem zdrowia.

Łukasz Szumowski jako obecny minister zdrowia zmaga się z nie lada problemem - epidemią koronawirusa. Oczy całego kraju są zwrócone na obecnego szefa resortu, na którym spoczywa obecnie jeszcze większa odpowiedzialność niż zwykle. Teraz na jaw wyszła istotna historia z przeszłości.

Łukasz Szumowski z żoną osobiście spotkali Matkę Teresę

Tygodnik "Dobry Tydzień" przytoczył biografię profesora Łukasza Szumowskiego i udzielonego przez niego wywiady. Nie jest tajemnicą, że obecny minister zdrowia jest osobą wierzącą. Okazuje się, że przed ślubem ze swoją żoną pojechał do Indii, gdzie spotkał Matkę Teresę.

Oboje trafili na mszę, na której modliły się siostry zakonne, tak się złożyło, że Matka Teresa z Kalkuty przysiadła się obok nich. Dla głęboko wierzącej pary było to ogromne przeżycie.

- To było jak oberwać obuchem w głowę. Takie silne oddziaływanie - mówił Łukasz Szumowski dla gazety "Mały Gość Niedzielny".

Przepowiednia Matki Teresy dla Łukasza Szumowskiego i jego żony

Para zdecydowała się zostać w Domu Czystego Serca w Khaligat, hospicjum założonego przez Matkę Teresę. Oboje zajmowali się chorymi, podając im jedzenie, wykonując drobne zabiegi i myjąc ich. Później ruszyli na podróż po Indiach, a przed powrotem do kraju pojechali znów do Kalkuty na nabożeństwo. Wtedy usłyszeli przepowiednię od słynnej misjonarki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jeśli będziecie się razem modlić, będziecie razem - powiedziała Łukaszowi Szumowskiemu i jego żonie Matka Teresa.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki wprowadził kolejne rygorystyczne zakazy. Dotkną wszystkich Polaków, sytuacja jest poważna
2. Nie żyje legendarna aktorka. Zmarła na koronawirusa

Gdy Szumowski z żoną wrócił do kraju, dowiedział się, że Matka Teresa z Kalkuty zmarła (było to 5 września 1997 roku). Spotkanie z katolicką świętą wywołało na obecnym ministrze zdrowia ogromne wrażenie, a jej słowa na pewno pamięta do dziś.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje proboszcz zarażony koronawirusem. Duchowny miał 68 lat
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  4. Test na astygmatyzm stał się hitem internetu. Wystarczy spojrzeć na dwa zdjęcia i wszystko staje się jasne
  5. Ujawniono zarobki Kasi Cichopek. Źródła dochodu zdumiewają, niebotyczne kwoty
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News