Czekał do ostatniego momentu. Do sieci trafił list Łukasza Szumowskiego, znamy jego treść

Czekał do ostatniego momentu. Do sieci trafił list Łukasza Szumowskiego, znamy jego treść Źródło: YouTube Ministerstwo Zdrowia

Łukasz Szumowski postanowił wystosować dziś niezbyt długi list skierowany do konkretnych osób. Trafił na rządowe media społecznościowe. Internauci byli dość zaskoczeni i nie przyjęli tej publikacji zbyt przychylnie, zresztą treść listu mówi sama za siebie.

Łukasz Szumowski zaskoczył dziś internautów listem, który niepodziewanie znalazł się w sieci. Skutek jego zamieszczenia na stronach rządowych jest odwrotny od zamierzonego.

List ministra zdrowia pojawił się na rządowym Twitterze

To już kolejny opublikowany list ministra zdrowia w ciągu kilku ostatnich dni. Najpierw złożył życzenia z okazji Dnia Pielęgniarek i Położnych, dziś również wypada ważne święto dla branży medycznej. Chodzi o Dzień Opiekuna Medycznego. Łukasz Szumowski i tym razem zabrał głos, a jego wpis odbił się szerokim echem, zbierając niekoniecznie pochlebne komentarze.

- Szanowni Państwo, z okazji Dnia Opiekuna Medycznego składam - wszystkim Państwu wykonującym ten zawód - najserdeczniejsze życzenia, a przede wszystkim wyrazy uznania i podziękowania za Państwa pracę i zaangażowanie, codzienny trud i poświęcenie w sprawowaniu opieki nad pacjentem. Odpowiedzialność, wyrozumiałość i oddanie to nieodłączny element Waszej pracy. Życzę, aby Państwa praca była dla Was spełnieniem zawodowym i powodem do dumy. W tym szczególnym czasie życzę wszystkim Opiekunom Medycznym zdrowia oraz wytrwałości w podejmowanych trudach, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Łukasz Szumowski - czytamy w specjalnie przygotowanym liście napisanym przez ministra zdrowia.

Łukasz Szumowski może nie być zadowolony z reakcji internautów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci od razu zasypali wpis z zamieszczonym listem masą komentarzy. Większość niestety jest dość krytyczna. Internauci są oburzeni zarówno tymi, jak i poprzednio złożonymi życzeniami.

Dzisiaj grzeje: 1. W transmisji na żywo prezydent Duda ujawnił rodzinny dramat. Jego bliski został niestety zakażony
2. Premier bez uprzedzenia podjął decyzję. Nie mieści się w głowie, ludzie oburzeni

- Zamiast takich pięknych słów może podwyżka dla pań pielęgniarek, o opiekunach nie wspominając? - krytykowali twitterowicze.

- Mniej mówienia, więcej działania - skwitował inny z internautów.

- Dziękuję za życzenia w tym trudnym czasie, sam ciężko pracuję jako opiekun i dobrze usłyszeć pozytywne słowa - napisał pracownik służby zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szerszeń azjatycki dotarł do Europy. Niestety jest już pierwsza ofiara śmiertelna
  2. Tomasz Hajto w dużych tarapatach. Poważne zarzuty wobec byłego piłkarza
  3. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje. Niestety, wśród ofiar jest 18-latka
  4. Niebywała pomyłka dużego banku w Polsce. Chodzi o wielkie pieniądze
  5. Gwiazda "DDTVN" wyjawiła zatrważającą diagnozę dla swojego dziecka. Smutne rokowania, mózg może nie wytrzymać
  6. Wykiełkuje w 3 dni. Wytrawny ogrodnik wyjawił trik na gigantyczne plony marchwi

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News