Łukasz Fabiański żegna się z drużyną, napisał łzawy list. Kibice załamani

Łukasz Fabiański żegna się z drużyną, napisał łzawy list. Kibice załamani

Łukasz Fabiański przebywa obecnie w Rosji, gdzie wraz z reprezentacją Polski walczy o jak najlepszy wynik na mundialu. Występujący na Wyspach bramkarz opublikował na swoim Instagramie emocjonalny list, w którym poinformował o odejściu z drużyny. Kibice są załamani.

Doświadczony bramkarz występował z orzełkiem na piersi już na mundialu w Niemczech w 2006 roku, na Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii oraz na Euro 2016 we Francji. Sportowiec także i dziś walczy dla naszego kraju na rosyjskich boiskach. Pierwszy mecz tych mistrzostw był dla naszych reprezentantów całkowicie nieudany. Polacy ulegli Senegalczykom 2 do 1 i mecz z Kolumbią, który rozegrany zostanie w niedzielę, będzie najważniejszym sprawdzianem w karierze trenera Nawałki i jego ekipy. Dla Łukasza Fabiańskiego czas między porażką a kolejnym spotkaniem był podwójnie trudny. Piłkarz zmienił pracodawcę, z którym związany był przez ostatnie cztery lata.

Łukasz Fabiański zmienia klub. Napisał emocjonalny list

Reprezentant Polski już od 11 lat zamieszkuje i gra w Wielkiej Brytanii. Fabiański występował najpierw w barwach Arsenalu, a następnie Swansea, z którym związany był przez ostatnie cztery lata i stanowił część pierwszej jedenastki. Od dłuższego czasu spekulowano, iż bramkarz zamieni Walię z powrotem na Anglię. Wczoraj plotki te stały się prawdą. By poinformować kibiców o odejściu ze Swansea City, Łukasz Fabiański skorzystał z Instagrama. Sportowiec napisał odręcznie emocjonalny list, w którym dziękuje za szacunek i pozytywną atmosferę, które przez cztery lata w południowej Walii wypełniały jego życie. Niestety Swansea spadło z Premier League, a Polak pragnie grać cały czas na najwyższym poziomie. Od przyszłego sezonu Fabiański zasili szeregi West Ham United. - Chciałbym powiedzieć "wielkie dziękuję" każdemu z was. Od pierwszego dnia sprawiliście, że ja i moja rodzina czuliśmy się mile widziani w Swansea. Przez cztery lata nie mogliśmy poczuć nic oprócz miłości, wsparcia i szacunku. Zawsze będę wdzięczny za szansę, którą dało mi Swansea. Starałem się być jak najlepszy na każdym treningu, w każdym meczu i mam nadzieję, że moimi akcjami i postawą na boisku oraz poza nim zdobyłem wasz szacunek - napisał Łukasz Fabiański. fot. Instagram.com/lukasz.fabianski fot. Instagram.com/lukasz.fabianski Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żona Adama Nawałki jest przepiękna niczym cudowny anioł! Oniemieliśmy
  2. Odszedł legendarny aktor. Zostawił po sobie ostatnie życzenie
  3. Wielka afera po meczu z Senegalem. Dziennikarze „przyłapali” naszych piłkarzy
źródło: Instagram.com/Łukasz Fabiański
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News