Serial Lucyfer. Gdzie można legalnie obejrzeć online?

Serial Lucyfer. Gdzie można legalnie obejrzeć online? Źródło: facebook.com/LuciferNetflix

Lucyfer - serial, który jeszcze w trakcie emisji uzyskał status kultowego. Ze względu na charyzmatyczną postać tytułowego bohatera, oryginalny scenariusz i wyjątkowy klimat - Lucyfera pokochały miliony fanów na całym świecie. Teraz produkcja powraca z czwartym sezonem. Gdzie możemy go obejrzeć?

Lucyfer - serial przez wielu widzów uważany jest za jeden z najbardziej oryginalnych i pikantnych w ostatnich latach. Amerykańska produkcja miała zakończyć się na trzech sezonach, kiedy to stacja FOX zrezygnowała z planów o kontynuacji. Fani odetchnęli jednak z ulgą, gdy na ich globalną prośbę odpowiedziała popularna platforma.

Lucyfer odcinki. Sezon 3

Ciesząca się dobrą sławą produkcja opowiada o losach Lucyfera Morningstara - diabła, który pewnego dnia postanawia opuścić piekielne korytarze i przypomnieć sobie, jak interesujące potrafi być życie na ziemi. Bohater wprowadza się do Los Angeles gdzie otwiera ekskluzywny nocny klub. Od tego momentu jego oraz innych barwnych bohaterów serialu czeka seria zaskakujących wydarzeń.

Do tej pory miłośnicy produkcji o mrocznym zabarwieniu mogli obejrzeć trzy sezony Lucyfera. Pierwsza seria liczyła 13 epizodów, druga - 18, a trzecia aż 26 odcinków. Z bohaterami serialu pożegnaliśmy się w momencie, kiedy grana przez Lauren German Chloe odkryła prawdziwe oblicze tytułowego diabła. Wielu fanom ciężko wyobrazić sobie, że gdyby nie pomoc streamingowego giganta, to tą sceną pożegnaliby się ze swoimi ulubionymi postaciami. Na całe szczęście nie będą musieli dopowiadać sobie zakończenia. W zeszłym roku platforma Netlix wykupiła prawa do realizacji serialu i już w sierpniu ruszyły zdjęcia do kolejnej serii.

Lucyfer - serial online. Sezon 4

Jedynymi legalnymi źródłami udostępniającymi wszystkie dotychczasowe odcinki są platformy NC+ GO oraz Netflix. Wcześniej ta druga udostępniała jedynie pierwszy sezon, ale po ogłoszeniu informacji o tworzeniu nowych odcinków, postanowiła opublikować epizody drugiej i trzeciej serii.

Oprócz 57 odcinków dostępnych na Netflixie w Internecie dostępny jest pilotażowy odcinek pierwszego sezonu. Jeżeli jesteśmy ciekawi, czy serial trafi w nasze gusta, a nie mamy jeszcze konta na popularnej platformie streamingowej, możemy skorzystać ze strony CDA. To tam bezpłatnie i całkowicie legalnie możemy obejrzeć pierwszy epizod produkcji.

8 maja 2019 roku na Netflixa trafił czwarty, kompletny sezon Lucyfera. Seria liczy 10 odcinków i jak mówi odtwórca głównej roli Tom Ellis - to świetna decyzja, ponieważ krótszy format wyciśnie z niego wszystkie najlepsze atuty. Poniżej prezentujemy pełną listą odcinków premierowego sezonu.

Odc 1. Everything’s Okay, reżyser Sherwin Shilati
Odc 2. Somebody’s Been Reading Dante’s Inferno, reżyser Sam Hill
Odc 3. O, Ye of Little Faith, Father, reżyser Jessika Borsiczky
Odc 4. All About Eve, reżyser Sherwin Shilati
Odc 5. Expire Erect, reżyser Viet Nguyen
Odc 6. Orgy Pants To Work, reżyser Louis Milito
Odc 7. Devil Is A Devil Does, reżyser Richard Speight, Jr.
Odc 8. Super Bad Boyfriend, reżyser Claudia Yarmy
Odc 9. Save Lucifer, reżyser Lisa Demaine
Odc 10. King of Hell, reżyser Eagle Egillsson

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Kiedy premiera 4. sezonu Lucyfera? Netflix już się szykuje
  2. Kiedy premiera Lucyfera w Netflix? Data, zwiastun 4. sezonu
  3. Premiera Lucyfera w Netflix już za parę godzin. Zwiastun zapowiada niesamowite show
  4. Netflix przejmuje kultowy serial FOX-a. Czy zrobi go lepiej?
  5. Gdzie oglądać Lucyfera online za darmo? Serial jest dostępny w sieci
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News