Gdzie oglądać 10. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci

Gdzie oglądać 10. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci Źródło: youtube/Serio o serialach

Lucyfer S04E10 online. Nadszedł czas na wieki finał kolejnego sezonu. Emocjonująca i zaskakująca seria dobiega końca. Gdzie obejrzeć ostatni odcinek popularnego serialu?

Lucyfer S04E10 online to ostatnia odsłona czwartego sezonu serialu, który w ciągu kilku lat zyskał ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Losy popularnego diabła z odcinka na odcinek przyciągały przed telewizory coraz więcej widzów. Najnowsze odcinki amerykańskiego hitu są dostępne online.

Lucyfer S04E03 online - gdzie oglądać?

Lucyfer Morningstar to przystojny i charyzmatyczny szatan, który znudzony życiem w piekielnych korytarzach postanawia urozmaić swój czas i powrócić na ziemię. Zostaje właścicielem ekskluzywnego klubu nocnego w Los Angeles, gdzie korzysta z życia nie stroniąc od kobiet i alkoholu. Jego idealne życie burzy morderstwo jego przyjaciółki. Tytułowy bohater postanawia zaangażować się w śledztwo, a z czasem staje się jedną z głównych osób ułatwiających pracę policji.

Te wydarzenia nadają początek serialowi, który pokochało miliony widzów. Dowodem ich oczarowania produkcją były wydarzenia z zeszłego roku, kiedy to stacja FOX oznajmiła, że kończy emisję po 57. odcinku. Wielka internetowa akcja mająca na celu zmianę decyzji twórców przyniosła oczekiwane efekty.

W czerwcu ubiegłego roku popularna platforma streamingowa Netflix ogłosiła wykupienie licencji przekazując radosną nowinę fanom, że w sierpniu ruszą zdjęcia do czwartej serii. Dotychczas serial można było oglądać w telewizji na kanałach: FOX, Canal+ seriale oraz TVN 7. W internecie przygody Morningstara udostępniły NC+ GO i Netflix. To właśnie ta druga platforma wykupiła prawa do czwartego sezonu i 8 maja uraczyła widzów z całego świata premierowymi 10 odcinkami.

Lucyfer S04E03 CDA, Lucyfer S04E03 za darmo

Wielu internautów oraz fanów amerykańskich seriali zastanawia się, czy kryminalny dreszczowiec zyskujący coraz większą popularność mogą obejrzeć w sieci za darmo. Jednym z portali, które dają możliwość darmowego oglądania oryginalnych filmów i seriali, jest CDA. W przypadku Lucyfera mamy możliwość zobaczenia jedynie pierwszego odcinka z pierwszego sezonu.

Najnowsze odcinki, a także wielki finał czwartego sezonu możemy obejrzeć wykupując konto na platformie Netflix. Po szybkiej rejestracji, w której podać musimy między innymi numer naszej karty kredytowej dokonujemy wyboru, jaki abonament chcemy płacić miesięcznie. Wysokość płatności zależy od ilości sprzętu, na którym chcemy zarejestrować swoje konto. Najtańsza opcja to koszt rzędu 34 złotych.

Chociaż premierowy sezon liczy mniej odcinków w stosunku do pozostałych, twórcy zapewniają, że dzięki temu mogą bardziej skupić się na fabule i wyciśnięciu z każdego poszczególnego odcinka samych pozytywnych wibracji. Tom Ellis wcielający się rolę głównego bohatera podziela tę opinię.

- Szczerze mówiąc, uważam, że taki format jest lepszy dla serialu. Kiedy robisz 22 odcinki, ciężko utrzymać jest napięcie. Musisz znaleźć sposób na wypełnienie tego czasu. Krótszy format oznacza dla nas, że historia opowiadana jest tak, że każdy odcinek jest jeszcze bogatszy, bardziej zwarty, a stawka rośnie z wraz z każdym kolejnym – mówi aktor.

Finałowy odcinek czwartego sezonu chociaż odpowie na część pytań dręczących widzów, to z pewnością pozostawi niedosyt i chęć poznania dalszych losów Morningstara, Chloe i wielu innych bohaterów. W 10. odcinku zatytułowanym Król Piekieł (org. King of Hell) w Los Angeles zapanuje ogromny chaos. Czy Lucyfer zdoła nad nim zapanować i uratować najbliższych? Odpowiedź na to i inne pytania dotyczące ostatniego odcinka na Netflix.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Gdzie oglądać Lucyfera online za darmo? Serial jest dostępny w sieci
  2. Nowy sezon serialu Lucyfer. Wraca dzięki Netflix
  3. Netflix przejmuje kultowy serial FOX-a. Czy zrobi go lepiej?
  4. Premiera Lucyfera w Netflix już za parę godzin. Zwiastun zapowiada niesamowite show
  5. Serial Lucyfer. Gdzie można legalnie obejrzeć online?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News