Czy będzie 5. sezon Lucyfera w Netflix? Pojawiły się pierwsze przecieki

Czy będzie 5. sezon Lucyfera w Netflix? Pojawiły się pierwsze przecieki Źródło: youtube/Netflix

Lucyfer 5. sezon - czy powstanie? Kiedy obejrzymy nowe odcinki? Jeszcze do nie dawna fani serialu myśleli, że przygody ich ulubionych bohaterów zakończą się na trzeciej serii. Z pomocą przyszedł jednak Netflix, który zgotował miłośnikom Lucyfera Morningstara miłą niespodziankę. Czy czwarty sezon był ostatnim, czy możemy spodziewać się kolejnych epizodów?

Lucyfer 5. sezon - coś, na co czeka każdy zapalony fan amerykańskiego hitu, pomimo, że zaledwie 8 maja odbyła się światowa premiera czwartej serii. 10 odcinków dostępnych na Netflixie najwierniejsi miłośnicy produkcji obejrzeli w jeden dzień i jak mówią - apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Lucyfer 5. sezon - kiedy możemy się spodziewać.

Serial od swojego powstania cieszy się wielką popularnością. Po emisji pilotażowego odcinka pewne było, że twórcy wyprodukują przynajmniej jeden pełny sezon. Historia Lucyfera Morningstara - diabła, który pewnego dnia postanawia opuścić piekło, przeprowadzić się do Los Angeles i rozpocząć normalne życie na ziemi, spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem widowni na całym świecie. Za produkcję odpowiedzialna był stacja FOX, która po wyemitowaniu trzech pełnych serii liczących łącznie 57 epizodów poinformowała o zakończeniu przygody z serialem.

Chociaż każdy wierny fan produkcji domyślał się, że czym prędzej czy później piękna Chloe dowie się o szatańskim pochodzeniu Morningstara, niewielu sądziło, że w ten sposób zakończy się trzecia odsłona serialu. Widzowie, którzy chcieli poznać dalsze losy bohaterów, nie wyobrażali sobie, że właśnie tą sceną zakończy się cała produkcja. Poprzez protest i zorganizowanie akcji #SaveLucifer zaczęli walczyć o wykupienie praw do serialu przez inną stację. Wydarzenia w internecie osiągnęły pożądany efekt, a za zdjęcia do czwartej serii Lucyfera odpowiedzialny stał się Netflix.

8 maja 2019 roku na platformę streamingową Netflix trafiło premierowe 10 odcinków. Fani zaspokoili swój apetyt, jednak jednogłośnie uważają, że serial po raz kolejny musi doczekać się kontynuacji. Chociaż twórcy możliwość startu zdjęć do 5. edycji produkcji strzegą wielką tajemnicą, są oznaki świadczące o tym, że możemy spodziewać się jej już niedługo.

Czy Netflix wyprodukuje sezon 5 serialu Lucyfer? Fani nie mogą doczekać się na Lucyfer S05E01

Czwarty sezon popularnego serialu, chociaż liczył najmniej odcinków z wszystkich dotychczasowych, z pewnością nie zawiódł swoich widzów. Scenarzyści do fabuły wprowadzają Ewę - pierwszą grzesznicę. Czy jest ona dawną miłością Lucyfera? Morningstar, będąc szalenie zakochany w Pani Detektyw - Chloe Decker, prosi byłą dziewczynę o porady sercowe. Ta nie zamierza jednak pomagać tytułowemu bohaterowi w zdobyciu miłości, wręcz przeciwnie - sama postanawia go uwieść. Czwarta seria obfita jest w miłosne wątki, erotyczne sceny i sprawy kryminalne, które rozwiązać potrafią jedynie duet Lucyfer i Chloe.

Fani, podobnie jak rok temu, nie wyobrażają sobie, że resztę historii będą musieli dopowiedzieć sobie sami. Mamy jednak dla nich bardzo dobrą wiadomość. Jeden z aktorów serialu, wcielający się w postać anioła Amenadiela, poinformował ostatnio, że wraca na siłownię, aby zrzucić zbędne kilogramy. Zaznaczył również, że powrót do treningów jest spowodowany pracą nad piątym sezonem Lucyfera.


Czwarty sezon można oglądać na Netflix po wykupieniu konta. Nie wiadomo kiedy ruszą zdjęcia do najnowszej serii serialu, jednak po wiadomości aktora fani powinni być spokojni - Netflix wyprodukuje kolejny sezon. Wszystkim widzom życzymy cierpliwości!

Chcesz dowiedzieć się czegoś o poprzednich odcinkach serialu? Czwarty sezon zachwycił fanów, koniecznie o nim przeczytaj, pisaliśmy m.in. TUTAJ!

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. 2. odcinek Lucyfera wstrząsnął fanami. Gdzie go obejrzymy online?
  2. Premiera Lucyfera w Netflix już za parę godzin. Niesamowite show!
  3. Gdzie oglądać Lucyfera online za darmo? To nic trudnego, jest dostępny w sieci
  4. Serial Lucyfer. Wiemy, gdzie można legalnie obejrzeć online!
  5. Gdzie oglądać 9. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News