Widzowie Polsatu nie wierzyli własnym oczom. Uczestniczki Love Island musiały robić pośladkami upokarzającą rzecz

Widzowie Polsatu nie wierzyli własnym oczom. Uczestniczki Love Island musiały robić pośladkami upokarzającą rzecz Źródło: Instagram.com loveislandwyspamilosci

"Love Island" to randkowy program, który od początku wzbudza kontrowersje. Tym razem jednak widzowie zgodnie stwierdzili, że producenci przeszli wszelkie granice dobrego smaku. To niewiarygodne, co uczestniczki show musiały robić swoimi pośladkami. Po emisji odcinka, w kierunku producentów programu posypały się oburzone komentarze od fanów.

"Love Island" znów zaskoczyło fanów, tym razem jednak nie są to pozytywne odczucia. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co widzą na ekranach swoich telewizorów. To niewiarygodne, co producenci programu kazali robić uczestniczkom. Po emisji odcinka w sieci posypały się oburzone komentarze od fanów show.

"Love Island" - widzowie są oburzeni tym, co zobaczyli na wizji

"Love Island. Wyspa miłości" od samego początku wzbudza wiele kontrowersji, jednak program zebrał całkiem sporą rzeszę wiernych fanów, którzy z ciekawością śledzą losy uczestników randkowego show. W jednym z odcinków panie miały do wykonania zadanie, które wstrząsnęło widzami. Wielu z nich twierdzi, że producenci programu posunęli się zdecydowanie za daleko, zmuszając uczestniczki show do takiego zachowania.

 

W ostatnim odcinku programu, uczestniczki ubrane tylko w strój kąpielowy, musiały włożyć sobie kostki lodu do biustonoszy, a następnie bez pomocy rąk przesypać je do majtek kolegów z programu. W drugiej części zadania, kobiety miały własnymi pośladkami "ugnieść" kostki lodu, umieszczone wcześniej w bieliźnie mężczyzn.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uczestniczki "Love island" miały pośladkami "ugniatać" lód umieszczony w kroczach kolegów

Wykonania drugiej części zadania odmówiła tylko Alicja. Kobieta do ugniatania lodu w kroczu kolegi wykorzystała nogi, jednocześnie przegrywając kontrowersyjną konkurencję. 

- Wolę dotykać stopami kogoś, do kogo mam dystans, niż ocierać się o niego tyłkiem albo czymś innym - powiedziała później uczestniczka show.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje ikona polskiej telewizji

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Ogromna strata, tysiące fanów w żałobie. Nie żyje artysta uwielbiany na całym świecie

Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Internauci zgodnie stwierdzili, że producenci show przygotowując to zadanie dla uczestników, przekroczyli granice dobrego smaku. Po emisji odcinka, w sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy.

-Brawo dla Alicji! Generalnie zabawa porażka. Żenująco się to oglądało - skomentowała konkurencję jedna z internautek.

- A zabawa była żenująca, nie wiem co to miało na celu i nawet trochę współczuje tym dziewczynom, bo jak sądzę nie każda miała na to ochotę - dodał kolejny internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik "Tańca z gwiazdami" w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowia
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur
  4. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  5. Z ostatniej chwili: premier Morawiecki właśnie podjął decyzję. Wszystko po najbliższym weekendzie
  6. Zamknęła burgera i frytki z McDonald's do pudełka po butach. Otworzyła je po 24 latach i ją poraziło, firma już wydała oświadczenie

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News