Łomża: Jedna osoba terroryzuje całą ulicę, policja niewiele robi. "On zagraża dzieciom!" (video)

Łomża: Jedna osoba terroryzuje całą ulicę, policja niewiele robi. "On zagraża dzieciom!" (video) Źródło: źródło/printscreen youtube.com

Mieszkańcy ulicy Spokojnej w Łomży boją się o swoje zdrowie i życie. Wszystko za sprawą jednego z sąsiadów, Daniela O., który jest już dobrze znany policjantom. Mężczyzna ma być odpowiedzialny za liczne pobicia, rozboje i kradzieże do jakich dochodzi na Spokojnej.

Mieszkańcy Spokojnej mają już dość terroru jaki Daniel O. wprowadza na ulicy. Mimo ich licznych interwencji i działań policji, O. wciąż jest na wolności. Mieszkańcy są zdania, że organy ścigania zbyt łagodnie obchodzą się z Danielem O. Wystosowali list do lokalnej redakcji w celu nagłośnienia sprawy.

"My mieszkańcy bloków nr 7 i okolicznych domków jednorodzinnych mamy dość rozbojów, bijatyk, zakłócania spokoju czy kradzieży dokonywanych przez Daniela O. Czujemy się zastraszani, dręczeni i terroryzowani przez niego" - piszą Łomżanie z terroryzowanej ulicy.

Według listu mieszkańców Spokojnej, Daniel O. niejednokrotnie chodził po ulicy uzbrojony i groził ludziom. Mężczyzna ma być także odpowiedzialny za próbę wysadzenia bloku w powietrze.

"Policja też niewiele robi w tym temacie. A przecież w końcu może dojść do jakiegoś nieszczęścia, gdyż Daniel O. jest zdemoralizowanym i agresywny osobnikiem. Nie raz już biegał po ulicy z nożem w ręku i nie raz groził ze zrobi komuś krzywdę. To on próbował wysadzić w powietrze blok na ulicy Spokojnej 7b, to on bije i terroryzuje ludzi, biega uzbrojony po ulicy, gdzie bawią się nasze dzieci" - można przeczytać w liście.

Zdaniem mieszkańców feralnej ulicy, Daniel O. po każdej interwencji policji trafia do aresztu na dwa dni. Po tym czasie jest wypuszczany na wolność i wraca na Spokojną, by znów siać strach.

"Po każdej interwencji policji mamy nadzieję, że już go zamkną i przestanie nas terroryzować, ale nasz wymiar sprawiewdliwości jest oczywiście zbyt łaskawy i po każdej większej aferze z jego udziałem, po dniu, 2 dniach wypuszcza go. I tak non stop".

Łomżyńska policja oświadczyła, że w sprawie Daniela O. wypowie się w poniedziałek. Z kolei rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży poinformowała, że w sprawie Daniela O. prowadzone jest aktualnie postępowanie w sprawie gróźb karalnych.

Mieszkańcy Spokojnej zamieścili w internecie film z pobicia, którego dokonał Daniel O. Na nagraniu widać jak agresor podchodzi do siedzącego na ławce mężczyzny i uderza go w twarz. O. nie przestaje atakować nawet w momencie, gdy ofiara leży na ziemi.

https://www.youtube.com/watch?v=NG8R7D9LBCU POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! źródło: mylomza.pl, youtube.com pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News